Шлях реформ: чому все не так просто в Україні?

Event type: Open lecture

Event dates: Втр, 08/14/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Київський центр УКУ Мазепи, 10а

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/24583127...

 

 

14 серпня, у вівторок Center for Leadership of UCU запрошує у Києві на презентацію проекту «Україна: шлях реформ», у межах якої відбудеться лекція екс-очільника департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev). Також у програмі дискусія за участю виконавчого директора Центру лідерства УКУ Andrew Rozhdestvensky та радника міністра інфраструктури та міністра екології та природних ресурсів Yuriy Husyev

Під час зустріч Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev)розповість про проблеми демократії та основні труднощі у реформуванні країн, а також про:
- політичний порядок в країні або чому «все так не просто» в Україні?
- бюрократію: чому вона важлива і як виглядає ефективна бюрократія?
- роль лідера у запровадженні реформ та уроки розвинених країн

Під часу панельної дискусії разом з Andrew Rozhdestvensky, Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev) та Yuriy Husyev ми поговоримо про: 
- основні виклики, які постають перед лідерами в публічному секторі
- що потрібно для розвитку себе як лідера
- які системні рішення можуть бути використані в нашій державі для підготовки лідерів

Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev) – колишній очільник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Учасник програми Ukrainian Emerging Leaders Program Стенфордського університету (США).

Yuriy Husyev – радник міністра інфраструктури та радник міністра екології та природних ресурсів України. Директор зі зв’язків з органами державної влади «ПриватБанку». У 2014 – 2016 рр. працював у міністерстві оборони України, де був заступником міністра та головою Ради реформ. 

Andrew Rozhdestvensky – директор Center for Leadership of UCU та викладач Lviv Business School (LvBS), бізнес-консультант. 

Початок зустрічі: 19:00, 14 серпня
Місце зустрічі: Київський центр УКУ (вул. Мазепи 10а)

Вартість участі: 200 грн, зареєструватись та оплатити участь можна заповнивши реєстраційну форму - http://uculeadership.com.ua/events/shlya... . Усі кошти будуть спрямовані на підтримку проекту збірника навчальних кейсів «Україна: шлях реформ» (https://www.peoplesproject.com/shlyax-re...)

Довідка: «Україна: шлях реформ» – проект, у межах якого група експертів розробляє навчальні кейси, базовані на прикладах перетворень, що відбулись в Україні впродовж останніх років, що будуть зібрані у «Книгу реформ». Зміни спостерігаються практично у всіх сферах – громадський сектор, бізнес та публічне адміністрування. Процес реформації певних напрямків є настільки інноваційним для України, що потребує окремого вивчення та аналізу. Розуміючи стратегію змін та маючи успішні приклади, суспільство стає більш активним у реформаційних процесах. «Книга реформ» буде збірником із 12 навчальних кейсів, серед яких платформа Тепле Місто, націоналізація ПриватБанк, волонтерський десант у Міністерство оборони України. 

Контактна особа: Oksana Romanyshyn, oromanyshyn@lvbs.com.ua, 063 430 46 61.