Хакатон STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі

Event type: Seminar

Event dates: Чт, 09/13/2018 to Сб, 09/15/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event:

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/25717588...

 

 

13-15 вересня 2018р.
м. Дніпро

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM і Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine запрошують вчителів STEM-предметів* взяти участь у Хакатоні “STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі”. Партнери - ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.

* STEM-предмети - це фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, астрономія, географія. 

Саме вчителі вперше знайомлять школярів та школярок зі світом STEM-дисциплін і здатні заохотити їх обирати інженерні та технічні спеціальності у майбутньому. Дівчата і хлопці мають рівні можливості в опануванні STEM-дисциплін та професій, і тут не має бути жодних гендерних стереотипів.

Ми віримо, що об’єднавши зусилля найбільш вмотивованих вчителів з усієї країни на хакатоні «STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі», ми знайдемо шляхи зацікавлення учнів у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, без гендерних стереотипів. А сучасна українська освіта отримає інноваційні рішення, які сприятимуть росту зацікавленості дітей, і зокрема дівчат, до наукових спеціальностей, і використовуватимуться навіть поза межами освітнього процесу.

Якщо Ви викладаєте у школі або позашкільному закладі один зі STEM-напрямів, обожнюєте свій предмет і мрієте, щоб більше хлопців та дівчат вступали на технічні спеціальності, тоді - реєструйтесь до участі у Хакатоні. Можливо, саме Ви станете автором унікальних освітніх рішень для України та виграєте гроші на реалізацію своїх проектів. Призовий фонд для 1, 2 та 3 місць становить 25000 грн, 15000 грн та 10000 грн відповідно. Бонус - усі відібрані учасники Хакатону отримають квитки для відвідування унікального фестивалю науки і техніки Interpipe TechFest 2018 (15-16 вересня, Дніпро).

Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування протягом події та днів проведення Інтерпайп фестивалю. А також обіцяють круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи, в тому числі і призовий фонд Хакатону, можливість відвідати Interpipe TechFest та розповісти про розроблені ідеї під час фестивалю.

До участі запрошуються вчителі STEM-предметів (див. вище). Для участі потрібно: 
1. Зареєструватися особисто до 5 вересня 2018 включно - https://goo.gl/forms/ygbZtPhJhdjBqxzC2.
2. В реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також - як саме Ви залучаєте учнів, а особливо дівчат до STEM (на основі Вашої відповіді на це питання - буде здійснюватися відбір).
3. Очікувати на результати 7 вересня 2018 на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM! Відібрані вчителі отримають персональне запрошення для участі у Хакатоні на вказану під час реєстрації електронну адресу.
4. Взяти участь у Хакатоні 13-14 вересня.
5. Презентувати розроблені рішення 15 вересня у лекторії Interpipe TechFest та виграти призи.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням - https://goo.gl/forms/ygbZtPhJhdjBqxzC2!

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Каріни Семенко: ks@csr-ukraine.org, 044-292-02-48