Tренінги для менеджерів культури

Страна: Украина;

Дедлайн: 25.09.2018

Веб-сайт: culturebridges.eu

 

Culture Bridges спільно з ГО "Інша Освіта" розпочинає набір на участь у воркшопах для культурних менеджерів в Івано-Франківську, Хмельницькому, Черкасах, Ужгороді, Рівному

В листопаді 2018 року відбудуться перші п'ять дводенних воркшопів з культурного менеджменту. Це можливість отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники та учасниці зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї. Розробку та супровід програми воркшопів здійснює ГО "Інша Освіта" за участі локальних та національних культурних експертів та практиків. 

Перевагу матимуть апліканти з актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту культурних ініціатив та проектів. При відборі більше враховуватиметься мотивація навчатися та розуміння, де саме в майбутньому будуть використані отримані навички та знання, ніж тривалість роботи та масштаб діяльності.

До участі запрошуються учасники з міст, в яких локалізовані заходи, а також області. Організатори забезпечують програму, матеріали, харчування під час заходу. Учасникам з інших міст/селищ області будуть компенсовані транспортні витрати та організоване проживання. Щоб взяти участь у воркшопі потрібно до 25 вересня заповнити заявку. Результати відбору будуть відомі до 10 жовтня.

  • Черкаси: 1 – 2 листопада
  • Івано-Франківськ: 19 – 20 листопада
  • Хмельницький: 22 – 23 листопада
  • Ужгород: 26 – 27 листопада
  • Рівне: 29 – 30 листопада

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Академія журналістики: ІІІ хвиля наборуПодача заявок до 24.09.19, Украина

Школа Молодого Політика в ОдесіПодача заявок до 20.09.19, Украина