Всеукраїнський форум студентського самоврядування

Страна: Украина;

Дедлайн: 26.09.2018

Веб-сайт: facebook.com

 

Громадські організації Місто розумних та Студентське братство Сумщини разом з цьогорічними партнерами – British Council Ukraine, Мiнiстерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Сумської ОДА вже активно готуються до Форуму, що відбудеться 17-20 жовтня в м. Суми.

Протягом 4-х днів Форуму на студентів чекають:
нова нон-стоп симуляційна гра, що спеціально для заходу розробляється професійними ігротехніками. Кожен студент матиме можливість побувати в ролі ректора університету, очолити профком або стати студентським лідером;
2 лекційні дні, більше 20 спікерів, серед яких автори успішних студентських проектів, представники профільних міністерств і Британської Ради, відомі медійники та інші;
інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства;
костюмована екскурсія містом.

Очікувані результати Форуму: студенти мають отримати інформацію та навички, необхідні для масштабування презентованих на Форумі ініціатив, реалізації їх у себе на місцях, більш ефективної співпраці університетів між собою, обміну досвідом між ними та впливу на молодіжну політику України.

Наразі відкрито реєстрацію учасників, після якої буде відібрано 200 учасників зі всієї України. Всеукраїнський форум студентського самоврядування пройде 17-20 жовтня на базі Конгрес-центру СумДУ. Реєстрація за посиланням - http://studbs.org/xiforum/. Реєстрація відкрита до 26 вересня 23:59!

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, пересуванням по місту та усіма необхідними матеріалами під час Форуму. Проїзд до міста Суми учасники оплачують самостійно.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Академія журналістики: ІІІ хвиля наборуПодача заявок до 24.09.19, Украина

Школа Молодого Політика в ОдесіПодача заявок до 20.09.19, Украина