Міжнародна науково-практична конференція «Перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему: досвід, проблеми та шляхи вирішення»

Страна: Украина

Город: Київ

Тезисы до: 01.11.2018

Даты: 27.11.18 — 28.11.18

Е-мейл Оргкомитета: sof2018@dazv.gov.ua.

Организаторы: Державне агентство України з управління зоною відчуження; Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська атомна електростанція»; Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

 

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему: досвід, проблеми та шляхи вирішення», що відбудеться 27–28 листопада 2018 р. у м. Києві (Україна).

Конференція проводиться з метою вибору перспективних науково та економічно обґрунтованих шляхів вирішення проблем перетворення об’єкта «Укриття» на етапі після введення в експлуатацію Нового безпечного конфайнмента.

26 листопада 2018 року учасникам конференції надається можливість відвідати об’єкти Чорнобильської АЕС, а саме: оглядовий майданчик Нового безпечного конфайнмента, простір під новим безпечним конфайнментом, завод з переробки рідких радіоактивних відходів та промисловий комплексу з поводження з твердими радіоактивними відходами. Поїздка здійснюватиметься відповідно до вимог Порядку відвідування громадянами України, іноземними делегаціями та іноземцями зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення. У разі бажання взяти участь у технічному візиті на Чорнобильську АЕС, учасникам до 01 листопада 2018 року необхідно заповнити спеціальну заявочну форму на сайті конференції www.sof2018.dazv.gov.uа, в якій відмітити пункт «участь у технічному візиті» та діяти відповідно до отриманої на ваш e-mail інструкції.

Источник:https://chnpp.gov.ua/ua/infotsentr/novyny/5104-mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferentsiya-peretvorennya-ob-ekta-ukrittya-na-ekologichno-bezpechnu-sistemu-dosvid-problemi-ta-shlyakhi-virishennya

Веб-сайт конференции: http://sof2018.dazv.gov.ua/