Форум “Місця впливу в екосистемі міста: Знай своє місце!”

Event type: Seminar

Event dates: Вс, 10/14/2018

Country, city: Ukraine, Івано-Франківськ

Address of the event: Promprylad.Renovation Академіка Сахарова 23

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/55167484...

 

 

Реагуючи на суспільні зміни і потреби, все більше організацій обирають працювати з фізичними просторами. Екосистеми міст збагачуються креативними центрами, галереями, хабами, коворкінгами, оновленими бібліотеками — “третіми місцями” для живої взаємодії за межами дому і роботи, “місцями впливу” для поширення ідей і втілення колективних дій.

Життєдіяльність фізичного простору ставить нові виклики перед організаціями, які їх створюють та координують. Ця робота вимагає одночасно сталої інфраструктури і чутливості до суспільних змін, налагодженої щоденної рутини і формування чіткої стратегії. Найкраще ці виклики долають ті, хто регулярно рефлексує щодо власного середовища (або екосистеми) та знає своє місце у ньому.

Громадська організація Інша Освіта / Insha Osvita та спілка MitOst e.V.запрошують 40 професіоналок_ів з Молдови, Білорусі, Росії і України, які працюють з проектами, пов’язаними з фізичним простором до участі у Форумі “Місця впливу в екосистемі міста: Знай своє місце!”. Форум відбуватиметься в невипадковому та особливому місці - на ревіталізованих площах проекту Promprylad.Renovation, а окремі пункти програми створювалися в кооперації з MetaLab, Фестивалем кіно та урбаністики 86Mystetskyi ArsenalImpact Hub Odessa та агенцією 4impact. Якщо ви учасники_ці команди культурних і освітніх центрів, хабів, сквотів, бібліотек, галерей, кав’ярень, клубів та ін.; якщо одним із завдань вашого простору є генерування суспільних змін - ми будемо раді отримати вашу заявку.