Курс з розвитку волонтерства "Агенти волонтерства"

Страна: Украина;

Дедлайн: 31.10.2018

Веб-сайт: volunteer.country

 

Це 9-місячний освітній курс із розвитку волонтерства у твоєму рідному регіоні України. 

Хочеш зробити свою область краще? Навчитись об'єднувати людей, навколо соціальних проблем заради позитивних змін?

Міста розвиваються, коли кожен перестає жити за принципом «моя хата скраю». 
Регіони трансформуються, коли спільноти небайдужих об'єднуються заради світлих змін по всій Україні.
Волонтери — це люди, які перестають ігнорувати проблеми й починають вирішувати їх. Замість звинувачень та «зради», вони діють. Волонтери створюють Україну такою, в якій хочуть жити щасливо.

На сьогодні волонтерські організації існують у 80-ти країнах світу. Близько 110 мільйонів людей щорічно беруть участь у добровільних програмах, де допомагають у сферах освіти, охорони здоров'я, екології, соціального захисту та багатьох інших. 

Ми шукаємо героїв з добрим серцем заради позитивних змін в Україні! Стань Агентом Волонтерства. 

Умови участі

1

Усі витрати на проживання, харчування та транспортування протягом навчальних модулів покриваються організаторами.

2

Участь у всіх навчальних модулях обов'язкова. Модулі тривають 2 дні раз на місяць. Учасник, який пропускає модуль компенсує організаційні витрати даного модуля.

3

Виконання всіх домашніх завдань обов'язкове. Учасник, який не виконує завдання до початку наступного модуля, завершує свою участь у програмі.

4

На програмі ви є представником регіону, в якому проживаєте. Наприклад, якщо ви народилися у Рівненській області, але зараз проживаєте у Львівській, то ви будете вважатися Агентом Львівської області й там виконувати усі домашні завдання. Адже без фізичної присутності в області, формування волонтерського руху майже неможливе.

5

Участь у програмі передбачає організаційний внесок — 250 грн. Це не вартість програми. Це витрати на роздатковий матеріал.

6

Участь можуть брати українці старше 18 років, які проживають на території України (за виключенням мешканців тимчасово окупованих територій). Особи, які є переселенцями також можуть брати участь, вказавши при реєстрації місце проживання та місце народження.

7

Учасник може бути членом інших громадських чи молодіжних організацій. Але учасник НЕ може бути членом політичної партії. Проект «Агенти Волонтерства» не співпрацює з політичними силами.

Програма підготовки Агентів Волонтерства

Навчальні модулі проходять 1 раз на місяць і тривають 2 вихідних дні. Щоразу модуль відбувається у новому місті, куди приїжджають учасники (усі витрати покривають організатори).

Навчання проходить у форматі тренінгів, практичних занять та дискусій. Після кожного модулю, учасники виконують домашні завдання.
Модулі та завдання легко поєднувати з роботою та університетом.

Практика між модулями

Щомісяця Агенти Волонтерства отримують нове завдання:
 

 • встановити партнерство з місцевими громадськими організаціями
 • організувати масштабні волонтерські акції
 • провести освітні події для громадських активістів
 • сформувати спільноту волонтерів
 • залучити регіональні ЗМІ до співпраці
 • Майбутній Агент Волонтерства має

  Сильну мотивацію

  Ми шукаємо змінотворців для яких немає нічого неможливого. Справжній Агент готовий активно створювати простір для розвитку волонтерства.

  Мінімальний досвід волонтерства

  Ми шукаємо активістів із добрим серцем, тих, хто безкорисливо допомагає заради ідеї.
  Наприклад: шкільне чи студентське самоврядування, молодіжна організація, удосконалення інфраструктури міста, будь-яка допомога людям з особливими потребами, сиротам, тваринам та всім, хто її потребує.

  Щирий патріотизм

  Ми шукаємо тих, хто вірить у сильну Україну. Тих, хто бажає розвивати та змінювати свою область, готових стати лідером волонтерського руху в рідному регіоні.

 • Зареєструватися на програму

  Анкети приймаються до 23:59, 31 жовтня 2018

  Результати проходження у наступний етап відбору, ми повідомимо поштою 1 листопада. А одразу після заповнення анкети ти отримаєш листа з наступними кроками.


  Змінюючи себе, ти надихаєш тисячі. А 50 Агентів Волонтерства — змінять життя мільйонів українців.