TEDxLviv: Human of the Future

Event type: Open lecture

Event dates: Сб, 10/27/2018

Country, city: Ukraine, Львів

Address of the event:

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/21873316...

 

 

Квиток на TEDxLviv: Human of the Future - це 15 яскравих спікерів, які розкажуть свої ідеї варті поширення. Над кожним виступом понад два місяці триває плідна робота. Це нетворкінг. Під час кавоперерв буде чудова нагода поспілкуватись з однодумцями, поділитись ідеями, запланувати цікаві проекти. Або ж просто відпочити під музику. У вартість квитка включено 2 кавоперерви і обід. Це afterparty. Разом p однодумцями Night Ambassadirs запрошуємо на вечірку з нагоди закриття конференції. Головним гостем стане резидент з Іспанії David Ion. Вхід на вечірку з квитком TEDxLviv - безкоштовний.

НАШІ СПІКЕРИ:

ОЛЕКСІЙ ЖМЕРЕНЕЦЬКИЙ - футуролог, публіцист, співзасновник мозкового центру Foundation for Future та blockchain платформи для лобіювання AENEAS. Координатор бізнес-клубу "КОЛО", член Програмного Комітету Київського Міжнародного Економічного Форуму.

АННА МАЗУР- виконавча директорка та засновниця кар'єрного порталу Happy Monday , авторка програми професійного наставництва Make Me Better, кураторка ProBonoClub Ukraine

НІКІТА ШУЛЬГА - хомскулер, співзасновник проекту Компола (з компостування шкільних відходів) та переможець міжнародного конкурсу екологів Eco Hero Awards.

ДАРИНА БРИКАЙЛО - громадська діячка у сфері онкології, співзасновниця проекту Soul Sisters - простір кацеросвіти та підтримки. У 2016 році почула діагноз - рак молочної залози. Разом з іншими проектами у цій сфері - формує онкоспільноту в Україні та бореться з канцерофобією.

РОМАН ГАВРИШ — засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance. Лектор та ведучий навчальних програм в Києво-Могилянській бізнес школі.

ЄВГЕНІЯ ГАЙДАМАКА - ілюстраторка, стипендіатка Fulbright. Двічі отримувала Red Dot Award: Communication Design 
У її добірці роботи з Reader's Digest, Penguin Random House, Society of Illustrators в Нью-Йорку

ІГОР КУРІЛЕЦЬ - нейрохірург, експерт у лікуванні головного мозку та хребта. Півроку провів у зоні АТО, як військовий нейрохірург. Засновник навчального клубу Saturday Brain and Spine Club.

АРТЕМ СЕРДЮК - менеджер в в ІТ-компанії, викладач курсу “Організації майбутнього” в Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]. Артем знає всіх сусідів вашого будинку та як відрізняється їх стиль управління залежно від віку.

ТЕТЯНА СКОРОХОД - науковий співробітник в лабораторії супутникових досліджень ближнього космосу Інститут космічних досліджень. Зараз Тетяна пише книги про зірки для дітей та виступає з лекціями на різні тематики космічних досліджень.

МАЛЕК ТОХМЕ - власник The Room wine bar, заснував першу в Україні громадську організацію HRS Modernists, мета якої - підвищувати обізнаність щодо важливості наукового скептицизму. Під час виступу Малек піддасть сумніву те, у що ви вірите і чому довіряєте.

ДАРІЯ ЛОСЄВА - генетик та молекулярний біолог, наукова популяризаторка, співзасновниця компанії Myhelix. Рокаже, чому старіння - це хвороба, і що потрібно робити сьогодні, щоб дожити до 120-ти.

МУЗИЧНИЙ ГУРТ - LATEXFAUNA. 

Тож поспішайте придбати квиточок - https://2event.com/uk/events/1492689