Освітній семінар «Як домовитися з минулим»

Страна: Украина;

Дедлайн: 03.11.2018

Веб-сайт: facebook.com

 

Як працювати зі складними питаннями минулого? Хто має впливати на формування політики національної пам’яті? Яке порозуміння можливе на кордонах? Як поєднати розмаїття пам’яті у рамках країни? Навіщо молоді домовлятися із минулим своєї країни?

Центр досліджень визвольного руху спільно з Фондом Конрада Аденауера (Konrad Adenauer Stiftung Ukraine) запрошує молодь подавати заявки на 4-денний воркшоп.

Ми розглянемо різні моделі роботи з колективною пам’яттю в країнах, які мають досвід тоталітаризму, поміркуємо, чому інститути національної пам’яті виникають лише у посттоталітарних державах, та спробуємо віднайти нові формати роботи з минулим. 

Програма воркшопу включатиме навчальні візити до різних установ та місць пам’яті у Києві.

Хто може подавати заявки?

Студенти старших курсів, аспіранти, молоді випускники, громадські активісти. Вік: 19-35 років. Спеціальності: історики, політологи, соціологи, культурологи, філософи, релігієзнавці, філологи, журналісти, правники, економісти, міжнародні відносини, а також усі ті, хто працює з ініціативами у гуманітарній сфері, реалізовує проекти пов’язані з політикою та культурою національної пам’яті в Україні. 

Організатори компенсують транспортні витрати та проживання під час заходу. Участь безкоштовна. 

Воркшоп завершиться відкритою міжнародною конференцією 19-20 листопада (Київ).