Конкурс на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Київський академічний університет» [до 17.12.18]

Страна: Украина;

Город: Київ

Добавлена: 17.10.2018

Работодатель: Київський академічний університет

Тип: PostDoc vacancy;

Для кого: For administrators;

Дедлайн подачи: 17.12.2018

 

Національна академія наук України відповідно до свого Статуту та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», оголошує конкурс на заміщення посади директора державної наукової установи «Київський академічний університет».

Відповідно до Положення про Державну наукову установу «Київський академічний університет», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України від 17.07.2018 р. № 785/417, право висунення кандидатів на посаду керівника наукової установи мають: Президія НАН України, члени НАН України та колективи наукових підрозділів установи. Кандидатом на посаду керівника наукової установи не може висуватися особа у випадках, передбачених частиною третьою статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Основними принципами організації та діяльності наукової установи НАН України (п.4.4., розділ ІV).

Кандидат на посаду керівника наукової установи має вільно володіти державною мовою, мати науковий ступінь доктора наук або доктора філософії і стаж роботи на посадах наукових працівників або науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Вносячи Президії НАН України пропозиції щодо претендентів на посаду керівника наукової установи НАН України, слід додати такі документи кандидатів: письмову згоду на балотування, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, установлених частиною третьою статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»; анкету наукового працівника (особовий листок з обліку кадрів) з фотокарткою; автобіографію; копії ідентифікаційного номеру платника податків, першої сторінки паспорта (засвідчену претендентом), трудової книжки, дипломів про вищу освіту, присудження наукових ступенів та атестатів про присвоєння вчених звань; список наукових праць; відзив про трудову діяльність з основного місця роботи; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 № 1465; довідку про наявність або відсутність судимості; інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; згоду на збір та обробку персональних даних за формою Державної служби України з питань захисту персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку.

Прийом документів претендентів здійснюється Відділом наукових і керівних кадрів НАН України протягом двох місяців з дня оприлюднення оголошення, до 17 грудня 2018 р., за адресою: вул. Володимирська, 54, м. Київ.

Довідки за телефонами: 239 67 19, 239 67 48.

Підготовка та безпосереднє проведення виборів директора установи має бути організовано Державною науковою установою «Київський академічний університет» у відповідності до згаданих вище Методичних рекомендацій Кабінету Міністрів України, що оприлюднені на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України та у газеті «Урядовий кур’єр» від 17 січня 2017 р. № 8.

Дату проведення виборів директора у колективі наукових і науково-педагогічних працівників Державної науковою установою «Київський академічний університет» буде визначено після завершення прийому документів претендентів і повідомлено на офіційному веб-сайті установи.

 

 
Куда отправлять резюме: