Знайомтесь - покоління Z! Публічна лекція Хлої Комбі, UK

Event type: Open lecture

Event dates: Чт, 11/01/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Київський центр УКУ Мазепи, 10а

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/48647808...

 

 

Запрошуємо випускників та учасників Практикуму на публічну лекцію “Знайомство з поколінням Z: хто вони та чим відрізняються від попередніх поколінь?”, яку прочитає британська журналістка, дослідниця та освітня консультантка Хлоя Комбі. 

Коли: 1 листопада о 17:30
Де: в Київському центрі УКУ (вул. Івана Мазепи, 10а)

Вхід вільний, за попередньої реєстрації: http://bit.ly/registr0111 

Мова заходу: англійська

Про лекторку: впродовж двох років Хлоя Комбі займалася дослідженням поведінки молоді в мережі. Інтернет-досвід респондентів є основою її книги "Generation Z: Their Voices, Their Lives" ("Покоління Z: Їх голоси, їх життя").

Термін "Покоління Z", введений соціологами та психологами задля позначення молодих людей, народжених в період від початку 90-х до середини нульових. Основними позиціями серед онлайн-захоплень цієї генерації, за дослідженням Хлої Комбі, є кіберсекс, анонімні образи та постійне перебування в соцмережах. 

Колонки Хлої Комбі можна читати на порталах Independent, Guardian, Marie Claire, Times, Guardian, Daily Mail, Huffington Post, Vice та ін.

Дослідниця завітала до України, аби в рамках спільного проекту Украінського католицького університету, UNICEF Ukraine та Practicum провести тренінг з комунікацій щодо залучення молоді до соціальних змін.

Трохи фактів про українську молодь:

58% молодих українців задоволені своїм життям. Джерелом задоволення них є приватне життя та власні досягнення. Водночас, молоді люди відчувають тривогу стосовно майбутнього, низького фінансового рівня та нестабільної ситуації в Україні, в цілому.

За деталями звертайтеся до Наталії Кучерявої: nkucheriava@gmail.com 
Чекаємо 1 листопада о 17:30 в Київському центрі УКУ (вул. І. Мазепи 10а)!