Зустріч-обговорення на тему «Культурний імідж міста: здобутки та перспективи»

Event type: Open lecture

Event dates: Пнд, 10/29/2018

Country, city: Ukraine, Хмельницький

Address of the event: вул. Проскурівська, 2

Web-site of the event: https://book-ye.com.ua/calendar/khmelnyt...

 

 

Книгарня «Є» запрошує на третю зустріч-обговорення в рамках проекту «Хмельницький для нас» на тему «Культурний імідж міста: здобутки та перспективи» з представниками Агенції розвитку, Управління культури та Хмельницької міської ради. Подія відбудеться 29 жовтня. Початок – о 18:00. Модераторка – Ольга Осмолян.

Культурні заходи залишають не лише хороші спогади серед містян, а й свій вагомий слід у розвитку регіону. Поготів, якщо організація та ініціація окультурення міста вибудовується як стратегія на рівні місцевих органів та організацій – цей слід буде ще вагомішим.

Чи розкриває Хмельницький усі свої культурні потенціали? Як змінився імідж та сприйняття міста з початком активних дій та організації нових масштабних заходів? Які вони: ефективні та оригінальні способи прищеплення культури Хмельницькому? І найважливіше: наскільки культурний розвиток здатний поліпшувати економічну ситуацію міста?

Відповіді на ці запитання ми шукатимемо під час панельної зустрічі-обговорення в рамках проекту «Хмельницький для нас». Спілкуватимемося з представниками Хмельницької міської рада, Агенції розвитку Хмельницького та Управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради.

Вхід вільний.