Idea Boot Camp

Страна: Украина;

Дедлайн: 06.11.2018

Веб-сайт: facebook.com

 

У вас є неймовірна інноваційна ідея, що буде корисною для спільноти? Вас оточують однодумці, які готові пройти тернистий шлях від брейн-шторму до реалізації проекту, але ви не знаєте, з чого почати та де взяти кошти? Запрошуємо на Idea Boot Camp, який відбудеться у Харкові з 29 по 30 листопада.

Учасниками можуть стати НУО та ініціативні групи з усієї України — команди від 2 до 5 осіб — усього 30-50 команд. Впродовж двох днів вони працюватимуть над розробкою та покращенням ідей під керівництвом 16 експертів із США, Великобританії, Австрії, Куби, Хорватії, Македонії, Тунісу, Сербії та України. Ідеї можуть стосуватися культури та мистецтва, урбаністики, боротьби з корупцією, ЗМІ, підприємництва, технологій тощо.

Перший день кемпу буде присвячено роботі над загальними темами: організаційним та особистим менеджментом, ефективними бізнес-моделями, перетворенням ідей на концепти, а концептів на проекти, масштабуванням проектів для успішного імпакту. Другий — конкретними питаннями, пов’язаними із вашими ідеями, під наглядом експертів у вашій галузі.

Критерії відбору ідей для Idea Boot Camp такі: 
▪️користь для спільноти, 
▪️інноваційність, 
▪️креативність, 
▪️організаційна спроможність команд, 
▪️релевантність ідеї для більш широкого соціального контексту.

Команди-автори п’ятьох найкращих ідей представлять їх на головній сцені фестивалю Plan B (30 листопада — 2 грудня), а також на особистій зустрічі з потенційними донорами. Організатори покривають витрати на дорогу, харчування та проживання під час Idea Boot Camp та ще двох днів фестивалю.

Чекаємо ваші заявки до 6 листопада включно. Результати повідомимо до 21 листопада. 

Якщо ви тут — світ вже почав змінюватися.

Idea Boot Camp організовано в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).