Center for Youth Co-operation and Mobility шукає волонтерів на проект у Публічну бібліотеку «Станція «Культура» (місто Румія, Польща)

Страна: Польша;

Дедлайн: 27.01.2019

Тип гранта: Стажировки;

Веб-сайт: cwm.org.pl

Область наук: Социальные проекты;

 

Center for Youth Co-operation and Mobility шукає волонтерів на проект у Публічну бібліотеку «Станція «Культура» (місто Румія, Польща)

 Де: Румія, Польща
Коли: 1.04.2019 – 31.03.2020 (12 місяців)
Дедлайн: 27 січня 2019 року.

Про прект:

Бібліотека реалізує міждисциплінарні заходи, пов’язані з літературою, музикою, образотворчим мистецтвом та мультимедіа, що виникають з потреб місцевої громади. Наша культурна пропозиція спрямована на всі соціальні та вікові групи. Користувачі наших бібліотек – переважно діти та молодь, сім’ї та людей похилого віку. Волонтер буде працювати головним чином на «Станції «Культури». «Станція «Культура» – це головна бібліотека та сучасний культурний центр. Більшість культурних та освітніх заходів проводяться тут. Співпраця з асоціаціями та хобі-групами розширює сферу нашої діяльності. Ми систематично організуємо зустрічі з письменниками, мандрівниками та іншими цікавими людьми, музичними концертами, виставами театру для дорослих та дітей. Ми організовуємо конференції, майстерні (театр, філософія, фотографія, танці), уроки бібліотеки, читання, вистави.
 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) 2020Подача заявок до 31.07.19, Германия