Українська академія лідерства оголошує старт пошуку нових героїв — ми розпочинаємо набір студентів!

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.03.2019

Веб-сайт: ual.ua

 

Наша країна змінюється! Армія стає сильнішою, розвиваються сфери освіти та охорони здоров’я, відкриваються нові бізнеси. За кожною перемогою стоять імена реальних людей. Сьогодні ти можеш стати одним з таких змінотворців!

 Тобі від 16 до 18 років;
 Амбіції масштабів країни;
 Готовий брати відповідальність за себе та інших.

Це про тебе? Тоді тобі — до нас!

Тебе очікують 10 місяців захопливого навчання, тренінги від найкращих українських експертів, експедиції Україною та світом, нові знайомства та проекти, що змінюють Україну вже сьогодні.

Українська Академія Лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: