"Кліматично-мистецькі лабораторії"

Страна: Украина;

Дедлайн: 20.01.2019

Веб-сайт: docs.google.com

 

Кліматично-мистецькі лабораторії – це проект націлений на пошук нових ідей та способів взаємодії митців, активістів і науковців України задля привернення уваги суспільства до зміни клімату.

У форматі кліматично-мистецьких лабораторій, проект заохочуватиме, надаватиме простір та (інтелектуальні) інструменти для мистецько-активістських та мистецько-наукових співпраць та експериментів.

Проект відбуватиметься у три стадії:
1. Резиденція/ideation lab (7-15 березня 2019)
Це вісім днів творчих майстерень та досліджень, роздумів та прогулянок горами, пауз і взаємодій, що мають на меті:
- стати майданчиком для обміну досвідом, ідеями, цінностями та знаннями учасників;
- створити середовище для діалогу про зміну клімату, сприяти формуванню тандемів митців-активістів & митців-науковців, чиї ідеї поступово сформуються в проекти мистецьких співпраць.
2. Тандемна робота (березень - квітень)
Тандемна робота над реалізацією творчих ідей протягом 2-х місяців.
3. Виставка тандемних робіт (травень)
Виставки Києві, Чернівцях та Полтаві.

До участі запрошуються:
• митці візуального, аудіального і перформативного мистецтва, дизайну, кінематографії, хореографії, прози, поезії, музики та інших медіумів; митці та мисткині, які перебувають в пошуку нових контекстів для збагачення своїх творчих практик новими соціально та екологічно-значущими темами та запитаннями
• науковці, які займаються систематичними науковими дослідженнями актуальними для екосистем і/або місцевих громад в Україні, та працюють в освітніх установах, третьому секторі, науково-дослідницьких центрах, академіях та аналітичних центрах
• активісти, які задіяні (волонтерство чи робота) у профільних екологічних, кліматичних, природничих чи урбаністичних громадських організаціях.

У результаті буде відібрано 8 митців/мисткинь, 4 активістів/ок та 4 науковців/иць, які зможуть взяти участь у повній довжині проекту: резиденція 7 – 15 березня, тандемна робота та фінальна виставка (травень).

Період подачі заявок на участь: 20 грудня 2018 – 20 січня 2019.

Адреса для запитань: climateartlabs@gmail.com.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: