Запрошуємо до участі у конкурсі відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2019 «Французька мова: для чого вона потрібна?»

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.03.2019

Веб-сайт: institutfrancais-ukraine.com

 

Вам від 12-ти до 25-ти років і Ви вивчаєте французьку мову у середньому або вищому навчальному закладі України? Ви є вчителем французької мови у середньої школі, викладаєте у державному або приватному середньому навчальному закладі?

Пропонуємо Вам самостійно або ж з вчителем французької мови створити1-хвилинний відеоролик французькою мовою на тему «французька мова як мова, яку корисно знати, мова майбутнього, сучасна та професійна мова, мова ділового світу, мова дипломатії, міжнародної торгівлі. Ідея полягає в тому, щоб зібрати відгуки людей, які працюють з французькою мовою, мають зв’язок з нею або зі спільнотою франкофонії, зокрема, в Україні, уважно дослідити власне місто або село та представити місця, які б демонстрували активний розвиток франкофонії, що має давню історію або виникла нещодавно. На переможців чекають численні призи: планшети, відеопроектори, поїздки, швейцарські годинники… в залежності від категорії учасників (для детальнішої інформації щодо умов конкурсу звертайтися до Регламенту конкурсу).

Також чимало відеофільмів буде відібрано для формування веб-документарію, який буде розміщено на сайті Франкофонії в Україні http://francophonie.com.ua/.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: