Наукові стипендії Німецько-української комісії істориків для аспірантів та докторантів

Страна: Германия;

Дедлайн: 28.02.2019

Веб-сайт: hsozkult.de

 

Німецько-українська комісія істориків (НУКІ) розпочала свою роботу в лютому 2015 року. Вона спрямовує свої зусилля на створення інституційного зв'язку між німецькою та українською історіографіями та поширення знань про німецьку та українську історію в обох країнах.

НУКІ надає стипендії для перебування у Німеччинні строком до одного місяця.

Розмір стипендії:
НУКІ сплачує стипендію у розмірі 1200 євро.

Крім того, НУКІ сплачує 700 євро на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на Батьківщині стипендіата або інша сторона.

Вимоги до пошукачів:
Подавати заяву на стипендію НУКІ можуть науковці, які працюють над кандидатським або докторським проектом з німецької або німецько-української історії.

Цей вид стипендій пропонується молодим українським науковцям для відвідування архівів, спеціалізованих бібліотек, науково-дослідницьких інститутів і пов'язаних з проектом конференцій в Німеччинні.

Заява включає наступні документи: 
Опис проекту, який включає цілі та методи (максимально три сторінки)
Обгрунтування потреби працювати в обраних архівах, бібліотеках або науково-дослідницьких інститутах в Німеччинні з інформацією щодо запланованої тривалості перебування (максимально дві сторінки)
План роботи на час перебування у Німеччинні
Автобіографія у табелярній формі
Копії атестату та всіх дипломів ВНЗ з додатками; якщо на момент подання заяви диплому ще немає - подається академічна довідка з усіма семестровими оцінками
Інформація про те, чи дослідницький проект фінансується з інших джерел

Відбір стипендіатів за критерієм наукової якості проекту проводить бінаціональний відбірковий комітет, який складається із членів НУКІ.

Перебування у Німеччинні може розпочатися з 1 квітня 2019 року.

Строки подання: Прийом документів до 28 лютого 2018 року.

Просимо надсилати всі вище згадані документи одним PDF-файлом на адресу: duhk@lrz.uni-muenchen.de

Для більш детальної інформації прохання звертатись до д-ра Паскаля Трееса, координаторa НУКІ, електронною поштою (duhk@lrz.uni-muenchen.de) та за телефоном (+49-89-2180-3056).

Kontakt

Pascal Trees

LMU München
Geschwister-Scholl-Platz 1, 80539 München
+49 89 2180-3056

duhk@lrz.uni-muenchen.de