Всеукраїнський конкурс есе «Здоров’я. Вибір кожного» для старшокласників

Страна: Украина;

Дедлайн: 10.04.2019

Веб-сайт: drive.google.com

 

Громадська організація «Здорове людство», спільно з партнерами, цікавиться твоєю думкою та запрошує поділитися історією з твого життя про те, як та чи інша дія, поведінка чи вибір вплинув чи може вплинути на здоров’я людини і, тому, на її життя.

Свої роздуми, висновки з пережитих чи почутих ситуацій, поради, план дій надсилай на конкурс «Здоров’я. Вибір кожного» у формі есе. Конкурс есе «Здоров’я. Вибір кожного» триває з 01 лютого до 10 квітня 2019 року.

Про що писати?

Стан здоров’я людини – це, як правило, результат її щоденного вибору та ставлення до власного організму. Чи повноцінно вона харчується, чи достатньо часу приділяє сну та фізичним вправам, чи вдалося їй уникнути шкідливих звичок, агресивних впливів середовища, інфекцій, і чи вона регулярно відвідує лікаря, аби контролювати роботу органів та систем організму чи перевірятися на небезпечні інфекції (ВІЛ, гепатити, вірус папіломи людини та інші).

Чому конкурс есе?

Щоб дати тобі можливість висловитися і …

… нагадати про важливі речі твоїм одноліткам, зокрема про те, що життя та здоров’я – найбільша цінність для людини.

… почути думку видатних українців про твій стиль написання.

…отримати приз, якщо твоя робота виявиться одною з кращих на думку журі.

Для кого конкурс есе «Здоров’я. Вибір кожного»?

Для учнів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв України.

Подача есе на конкурс

На конкурс приймаються авторські оригінальні есе українською мовою у форматі Word на тему «Здоров’я. Вибір кожного» об’ємом до 2500 знаків, подані на електронну адресу: z-vk@i.ua. Назва файлу має містити назву есе, ім’я та прізвище автора (тощо) латиницею)

Крім роботи необхідно надіслати лист про себе у довільній формі, вказавши прізвище, ім’я, по-батькові та дату народження, місце проживання (лише поштовий індекс та назва населеного пункту), назву навчального закладу, з уточненням класу чи курсу, контактні дані: номер телефону та адресу електронної пошти.

Для переможців

Серед учасників будуть визначені переможці, які посядуть I,II, III місця. Автори найкращих робіт на думку журі отримають призи та можливість побачити свої твори на Інтернет-ресурсах із великою аудиторією читачів, а навчальні заклади переможців отримають відзнаки.

Поради щодо написання есе

За різними версіями слово «есе» у перекладі означає «дослід» чи «нарис». Есе – це завжди власні думки та враження, висловлені через асоціації, порівняння, аналогії, символи, паралелі, парадокси у вигляді невеликого літературного твору.

Як правило, будь-есе – це декілька частин.

У вступі формулюється тема, про яку розмірковуватиме автор.

В основній частині викладаються думки автора на тему, які підтверджуються різноманітними аргументами, прикладами з життя. У кінці має бути висновок, з підбиттям підсумків.

Все в есе ґрунтується на власних знаннях та уявленнях людини.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINEПодача заявок до 01.11.19, Украина

Конкурс оповідань "Open World"Подача заявок до 01.11.19, Украина