Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Страна: Украина

Город: Запоріжжя

Тезисы до: 10.03.2019

Даты: 20.03.19 — 20.03.19

Область наук: Педагогические;

Е-мейл Оргкомитета: eskuybeda@gmail.com

Организаторы: Запорізький національний технічний університет

 

Запрошуємо науково-педагогічний персонал ЗВО (профільні проректори, представники відділів забезпечення якості освіти, директори інститутів, декани, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, провідні викладачі) Запорізького регіону взяти участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти. Тренінг реалізується в рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті». Тренінг організовано Запорізьким національним технічним університетом спільно з Інститутом вищої освіти НАПН України. Мета тренінгу -  створення та розвиток національної мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти.

Тренінг відбудеться 20 березня 2019 р. в приміщенні Запорізького національного технічного університету (1й корпус), триватиме з 9.30 до 17.00. Участь у тренінгу безкоштовна.

В програмі тренінгу: нормативно-правові засади національної системи забезпечення якості вищої освіти; акредитаційний, рамковий і рейтинговий механізми оцінювання якості вищої освіти; практика та основні тренди систем забезпечення якості; забезпечення принципів академічної доброчесності; участь студентів як основних стейкхолдерів у внутрішній системі забезпечення якості; розвиток лідерського потенціалу ЗВО. Тренінг передбачає лекції, воркшоп та панельну дискусію. Тренер експертів із забезпечення якості вищої освіти – к.т.н., доцент ЗНТУ Скуйбіда О.Л..

Для участі кандидатам необхідно надіслати лист (тема – Конкурс), прикріпивши документи українською мовою:

- резюме, яке, окрім іншого, має містити фото, досвід викладання у вищій освіті, досвід/знання у сфері забезпечення якості у вищій освіті, інформацію про участь у міжнародних проектах та стажуваннях, перелік публікацій (Scopus, Web of Science), а також рівень володіння англійською мовою;

- мотиваційний лист.

Документи приймаються до 10 березня 2019 р. на скриньку eskuybeda@gmail.com.

Відбір учасників здійснюватиметься з 11 по 13 березня 2019 р. на основі аналізу поданих документів та інтерв’ю (телефоном). Кількість місць обмежена – 20 осіб.

 

Після проходження тренінгу учасники отримають сертифікат Запорізького національного технічного університету, а також матимуть можливість отримати сертифікат експертів/підвищення кваліфікації від Інституту вищої освіти НАПН України.

Контактна інформація: +380507717035; eskuybeda@gmail.com.

 

Веб-сайт конференции: http://www.zntu.edu.ua/trening-zaporizkogo-nacionalnogo-tehnichnogo-universytetu-ta-instytutu-vyshchoyi-osvity-napn

Конференции по теме - с близкими дедлайнами:

2019 8th International Conference on Knowledge Discovery (ICKD 2019)Прием тезисов до 30.06.19, Phuket

2019 3rd International Conference on Culture and History (ICCH 2019)Прием тезисов до 05.07.19, Budapest