Академія лідерства для розвитку “Роль державної політики в розвитку приватного сектора”

Страна: Украина;

Дедлайн: 30.04.2019

Веб-сайт: spm.ucu.edu.ua

 

Академія лідерства для розвитку в Україні є навчальною програмою для представників виконавчої влади і спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору бути конструктивною силою для економічного зростання та розвитку. Співорганізаторами програми є Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету і Школа публічного управління Українського католицького університету.

Інструктори

Д-р Френсіс Фукуяма

Френсіс Фукуяма займає посаду старшого наукового співробітника, засновану на честь Олівера Номелліні, Інституту міжнародних досліджень Фрімена Сполі, є директором Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, а також почесним професором Департаменту політичних наук. В минулому працював у Школі перспективних міжнародних досліджень Пола Нітце при Університеті Джонса Хопкінса.

Д-р Ф. Фукуяма написав багато праць, що стосуються питань демократизації і міжнародної політичної економії. Його книга «Кінець історії і остання людина», опублікована в 1992 році, уже видана понад 20 мовами. Його остання книга – «Політичний порядок та політичний занепад: від промислової революції до глобалізації демократії».

Д-р Ф. Фукуяма є головою редакційної ради газети «Американський інтерес» («The American Interest»), яку він допоміг заснувати в 2005 році. Протягом 2001-2004 років був членом Президентської ради з біоетики. Він є членом Ради керуючих Вищої школи RAND ім. Ф. Парді, Американської асоціації політичних наук, Ради з міжнародних відносин і Альянсу Волкера.
Д-р Ф. Фукуяма отримав ступінь бакалавра мистецтв в Корнельському університеті, і здобув ступінь доктора філософії з політичних наук (Ph.D.) у Гарварді. Він був членом Департаменту політичних наук в корпорації RAND, і двічі працював у якості члена Апарату планування політики Державного департаменту США.

Д-р Мері Е. Хільдербренд

Д-р Мері Е. Хільдербранд є доцентом у Школі врядування та державної служби ім.Джорджа Х.В. Буша в Техаському університеті A&M. Вона здобула ступінь доктора політичних наук у Гарвардському університеті. В Школі Буша вона є членом департаменту державної служби та адміністрації, де викладає курси з порівняльного державного управління, реформи врядування та неприбуткового сектору, а також бере участь у дослідницькій програмі щодо транскордонного управління водними ресурсами США та Мексики. Вона також є науковим співробітником в Інституті науки, техніки та публічної політики. З 2000 по 2012 рр. була науковим співробітником з міжнародного розвитку в Школі врядування ім.Джона Кеннеді у Гарвардському університеті. Протягом семи років д-р Мері Е. Хільдербранд працювала в Гарвардському Інституті міжнародного розвитку. В Гарвардському університеті вона керувала зусиллями, спрямованими на створення програм для випускників у державній політиці в Болівії та Мексиці, а також розробляла та викладала освітні програми для міжнародних учасників. Вона також працювала над розвитком Школи врядування та публічної політики в Індонезії, де була керівником регіонального врядування та політичного процесу; викладала на магістерській програмі зі зв’язків з громадськістю у Парижі; консультувала щодо розвитку потенціалу та реформування державного сектору для Програми розвитку ООН та Міжамериканського банку розвитку, серед інших організацій.

Д-р Мері Е. Хільдербранд була співредактором праці «Трансформація, Бізнес як Звичайний, або Повільний Досконалий Прогрес? Останні реформи державного сектору в Мексиці» (2012, опублікована в Мексиці іспанською) і має публікації з питань цілей управління для сталого розвитку на період після 2015 року. Її наукові інтереси – політика економічних реформ, інституційна спроможність, допомога у розвитку, реформа держави, роль політики та управління в розвитку.

Короткий зміст програми

«Роль державної політики в розвитку приватного сектора» є п’ятиденною інтенсивною програмою для навчання представників виконавчої влади тому, як бути ефективними лідерами в реформах, сприяти надійній державній політиці в складних і суперечливих трансформаціях. Програма Академія лідерства для розвитку в Україні буде очолена доктором Френсісом Фукуямою та доктором Мері Е. Хільдербренд.

Протягом п’яти днів інтенсивного навчання учасники програми отримають аналітичну основу, необхідну для сприяння зростанню приватного сектора за допомогою державної політики. Учасники програми дізнаються, як бути успішними реформаторами і лідерами, здійснюючи аналіз зацікавлених сторін, послідовності дій, управління конфліктами і створення коаліцій. З цією метою розробники політичного курсу повинні мати ґрунтовне розуміння економічних, фінансових, політичних і культурних реалій для кожної країни.

Ця програма є навчальним курсом, що базується на опрацюванні реальних кейсів, ключових лекціях для забезпечення необхідної концептуальної основи. Метод «кейс-навчання» є методикою викладання і навчання на основі аналізу реальних актуальних подій, що дозволяє отримати реалістичне уявлення про роль, відповідальність та аналітичні навички, що є необхідними особам, які приймають рішення. Учасники заохочуються ділитися власним досвідом для збагачення і стимулювання дискусії в аудиторії.

Відбір учасників

Зацікавлені кандидати повинні заповнити аплікаційну форму за цим посиланям:

https://forms.gle/o4yppLupGYDpw4dX8

Кінцевий термін подачі заявки: 30 квітня2019 р.

Шановні, апліканти, Ви отримаєте лист-підтвердження про заповнення аплікаційної форми протягом 24 годин з моменту заповнення. У випадку, якщо Ви не отримали лист-підтвердження, будь ласка, повідомте про це на електронну адресу:  ladukraine@ucu.edu.ua.

Учасникам можливо необхідно буде взяти участь у співбесіді по телефону чи Skype. Учасники будуть повідомлені про результати відбору до 10 травня 2019 р.

Учасники будуть відібрані на основі таких критеріїв:

  • досвід у сфері політичних, економічних, соціальних наук, міжнародних економічних відносин;
  • учасники повинні бути менеджерами середнього рівня з щонайменше п’ятирічним досвідом роботи;
  • учасники, які тепер відіграють важливу роль в політичному, економічному і соціальному розвитку своєї країни. Учасники можуть працювати в якості осіб, що визначають політику, керівників бізнес-сектора/підприємців і керівників організацій громадянського суспільства (представників профспілок, неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнесу і професійних асоціацій);
  • вільне володіння англійською мовою;
  • наявність аналітичних здібностей;
  • вміння працювати в команді.

Робоча мова: Англійська

Вартість участі в програмі

Вартість участі становить 70000 UAH .

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE), завдяки щедрій підтримці Національного фонду підтримки демократії (NED), пропонує стипендії для 30 українських учасників на конкурсній основі. Стипендія буде покривати витрати, пов’язані з участю у семінарі (проживання, харчування, навчальні матеріали).

Для участі у програмі учасник має або отримати стипендію, або оплатити вартість навчання.

Контакти: Валентина Засадко

Email: ladukraine@ucu.edu.ua

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: