Міжнародна науково-практична конференція «Фінансовий сектор Європейського союзу та сталий розвиток: європейський досвід, стратегічні орієнтири для України»

Страна: Украина

Город: Київ

Тезисы до: 01.06.2019

Даты: 06.06.19 — 06.06.19

Область наук: Экономические;

Е-мейл Оргкомитета: finsectoreu@socosvita.kiev.ua або glp2002@ukr.net

Организаторы: Академія праці, соціальних відносин і туризму

 

 
Конференція має на меті стати платформою для обміну досвідом, новими ідеями та результатами наукових досліджень, що розкривають різні аспекти функціонування фінансового сектора ЄС та України та їх впливу на сталий розвиток. Запрошуються представники закладів вищої освіти, дослідники, аспіранти, представники органів влади, професійних груп, громадянського суспільства, чиї дослідження чи інтереси зосереджені на взаємозв'язку між фінансовим сектором та сталим розвитком.

Напрями роботи конференції:

✓ Секція 1. Сучасні тенденції розвитку фінансового сектору ЄС у контексті сталого розвитку: структура, моделі управління, актуальні тенденції,  виклики та суперечності, реформування фінансового нагляду та регулювання для посилення ролі фінансового сектору ЄС в забезпеченні сталого розвитку.
✓ Секція 2. Нові інструменти для фінансування сталого розвитку в ЄС та світі: сталі фінансові інструменти, інновації на фінансових ринках, зелені інвестиції/фінанси, соціально-відповідальні інвестиції, проектне фінансування, краудфандинг, фінансова підтримка малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва та стартапів,   корпоративна соціальна відповідальність фінансового бізнесу та інші сталі практики.
✓ Cекція 3. Впровадження сталих ініціатив у фінансовому секторі України: сучасний стан та перспективи розвитку банківських та небанківських фінансових установ у контексті сталого розвитку, проблеми та перспективи фінансового сектору у контексті європейської інтеграції, впровадження сталих ініціатив українськими фінансовими посередниками, шляхи переорієнтації фінансового сектору на забезпечення сталого розвитку економіки України, уроки й можливості досвіду ЄС для України.

Веб-сайт конференции: https://www.socosvita.kiev.ua/node/2191

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: