Виставка "Галопом по Європам"

Event type: Exhibition

Event dates: Чт, 04/18/2019 to Ср, 05/22/2019

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: вул. Лаврська 9, корпус 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/27898565...

 

 

18 квітня о 16:00 в Музеї книги і друкарства України відкривається виставка «Галопом по Європам» з колекції Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога, що розповідає про подорожі, починаючи з ХVII століття.

Людина почала мандрувати дуже давно: мандрували купці та дипломати, письменники й вчені, ремісники та школярі, місіонери й паломники. Дуже часто мотиви подорожей перепліталися: торгівля поєднувалася з пізнавальними мотивами, релігійні мотиви стимулювали завойовницькі походи, які в свою чергу теж сприяли відкриттю нових земель, народів і культур. Часто після подорожей створювались книги, в яких описувались нові землі, їх географія, клімат, етнографія, святині.

На виставці представлені географічні карти та атласи, книги, в тому числі французького вченого мандрівника, картографа, орієнталіста, винахідника і дипломата Мелхіседеха Тевенота, голландського мандрівника Йохана Ньюхофа, який писав про свої подорожі до Бразилії , Китаю і Індії, англійського проповідника та дипломата Джона Карна, французького єзуїта Філіпа Авріла з місії до Китаю, що відбулася наприкінці XVII століття, перший в Речі Посполитій польськомовний географічний словник Іларіона Карпінського, книги про морські подорожі, написані різним авторами в ХІХ ст. Виставку доповнюють поштівки та фото ХІХ ст. з видами різних міст, путівники по музеях поч. ХХ ст.

Вхід на відкриття – вільний, у інші дні – за квитками музею.
Виставка відкрита до відвідування 18 квітня -22 травня 2019 р.
щодня, крім вівторка, з 10 до 17 год.
за адресою: вул. Лаврська 9, корпус 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)
Тел.: (044) 280-79-76