Зелена академія '19

Страна: Украина;

Дедлайн: 06.05.2019

Веб-сайт: facebook.com

 

Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі у другій українській Зеленій академії — літній школі про цінності та підходи зеленої демократії та їхній потенціал для розвитку власних проектів. Школа відбудеться 30 червня — 7 липня 2019 року в Карпатах.

Подати заявку на участь: http://bit.ly/ZA19

І. [Що]
«Зелена академія» — це простір неформальної освіти, де ми, в атмосфері ненасильства, критичності, поваги до різноманіття та уваги до потреб одне одного, досліджуватимемо 4 основні зелені підходи: гендерну рівність, партисипацію, ненасилля та екологічність.

На школі:
1. поговоримо про те, що таке зелені цінності та чому важливо шукати взаємозв’язки між ними;
2. спробуємо дати зелені відповіді на поточні виклики та сформуємо власну зелену оптику;
3. потренуємося робити свої проекти дружніми до довкілля та відповідально використовувати ресурси;
4. шукатимемо, як забезпечувати дієву рівність прав та взаємну повагу у щоденній роботі;
5. зрозуміємо, як залучати до прийняття рішень тих, кого вони стосуються.

ІІ. [Для кого]
Ми шукаємо людей, які поділяють цінності недискримінації, гендерної рівності, ненасильства, поваги до інакшості, дбайливого ставлення до довкілля, а також усвідомлюють важливість залучення до прийняття спільних рішень. Зелена академія дружня до батьків з дітьми, ЛГБТКІ-спільноти, людей з інвалідністю, представників/-ць інших маргіналізованих груп. Ми також приймаємо заявки від громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

Запрошуємо до участі активістів/-ок, дослідників/-ць, підприємців/-ок, журналістів/-ок, аналітиків/-инь, митців/-сткинь, державних службовців/-иць, студентів/-ок та інших зацікавлених.

ІІІ. [Відбір]
Подати заявку на участь у школі можна до 6 травня 2019 року, 23:59.

Відбір слухачів/-ок академії відбуватиметься за конкурсом. Ми оберемо 22 учасників/-ць на основі їхньої вмотивованості до участі, критичності, активної і відповідальної позиції, а також попереднього досвіду роботи. Учасниками/-цями академії можуть стати лише повнолітні.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною.
Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання.

У разі виникнення запитань чи коментарів, пишіть нам на: zacademy.hbf@gmail.com.