Набір на триденну Школу лідерства для дівчат віком 16-25 років

Страна: Украина;

Дедлайн: 17.05.2019

Веб-сайт: docs.google.com

 

У рамках діяльності за проектом «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що реалізується за сприяння Фонду Чарльза Стюарта Мотта, Український жіночий фонд оголошує набір на школу лідерства для молодих активісток. Школа передбачає проведення триденного тренінгу, у якому візьмуть участь близько 30 осіб з шести областей України: Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Сумської, Кіровоградської та Херсонської.
Метою Академії є посилення участі та видимості молодих лідерок у суспільному житті країни, через поглиблення знань у сфері захисту прав людини, ґендерної політики, ґендерної рівності, поглиблення знань про комунікаційні кампанії та роботу зі ЗМІ, осягнути механізми впливу на прийняття рішень та співпрацю з державними структурами, а також матимуть можливість зустрітись з успішними лідерками та активістками, які поділяться своїми історіями успіху.

Ми запрошуємо подаватись для участі у конкурсі:

  • дівчат, які мають потенціал стати лідеркою або рішуче виступати за права жінок у своїй громаді або організації;
  • віком від 16 до 25 років;
  • з Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Сумської, Кіровоградської  та Херсонської областей.

Участь в Академії є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення заходу.

Академія проводиться у рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що реалізується Українським жіночим фондом за сприяння Фонду Чарльза Стюарта Мотта.