Міжнародна конференція пам'яті академіка В.І.Моссаковського «Актуальні проблеми механіки суцільного середовища і міцності конструкцій»

Страна: Украина

Город: Дніпро

Тезисы до: 05.07.2019

Даты: 10.10.19 — 12.10.19

Область наук: Технические;

Е-мейл Оргкомитета: conf.VIM100@gmail.com.

Организаторы: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

 

На конференції планується висвітлення та обговорення актуальних проблем механіки та прикладної математики, значна частина яких є розвитком наукових досягнень академіка В.І. Моссаковського.

З іменем академіка В.І. Моссаковського пов’язані фундаментальні дослідження актуальних математичних та науково-технічних проблем механіки і прикладної математики, зокрема, контактних та мішаних задач теорії пружності, механіки руйнування, проблем проектування й розрахунку конструкцій ракетно-космічної техніки та інших пріоритетних напрямків науки і виробництва. Неоціненним є внесок В.І. Моссаковського у розвиток вищої школи та Дніпропетровського державного університету, ректором якого він був в 1964-1986 роках. В.І. Моссаковський – Герой соціалістичної праці, Почесний громадянин міста Дніпропетровська, нагороджений багатьма бойовими та трудовими орденами і медалями.

  На конференції передбачаються пленарні, секційні та стендові доповіді з таких проблем:
1. Контактні задачі. Механіка руйнування та термоміцність деформівних тіл і конструкцій.
2. Теоретичні і експериментальні дослідження, оптимізація та комп’ютерні технології в задачах динаміки і міцності конструкцій.
3.Математичне та комп’ютерне моделювання в задачах механіки деформівного твердого тіла, аерогідромеханіки, біомеханіки, тепломасообміну і геомеханіки.
4. Проблеми технічної механіки та проектування конструкцій ракетно-космічної техніки.

Веб-сайт конференции: http://www.dnu.dp.ua/view/conf_VIM-100

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: