"Будуємо Україну Разом" (або просто БУР)

Страна: Украина;

Дедлайн: 15.07.2019

Веб-сайт: docs.google.com

 

"Будуємо Україну Разом" (або просто БУР) - це волонтерський проект, під час якого ти зможеш подорожувати, досліджувати Україну та допомагати потребуючим людям. Щороку ми залучаємо молодь з усієї України, щоб разом відвідати різні містечка України і допомогти сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи. До того ж, у нашому проекті брали участь волонтери зі Сполучених Штатів, Росії, Білорусі, Нідерландів, Італії, Словаччини, Польщі, Литви, а тому окрім нових друзів з України, ти матимеш змогу розширити своє коло знайомств на весь світ (а ще й попрактикувати іноземні мови :)

Волонтером може стати ЛИШЕ особа, яка досягнула 16-и років (за наявності письмового дозволу від батьків). Особи віком від 18 років та місцеві волонтери такого дозволу не потребують.

Гроші за квитки ми повертаємо частково (залежить від виду транспорту та табору).

Проживання та харчування - безкоштовні.

За 4 тижні до початку табору ми подзвонимо тобі, щоб повідомити всю необхідну інформацію. Про проходження відбору ми повідомимо тебе листом на зазначену тобою електронну пошту.
Всі інші новини - на сторінці "Будуємо Україну Разом" у Фейсбуці.

Що ми вже зробили:
Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли ми побачили наслідки військових дій на Сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами. Силами 80 волонтерів впродовж 2 місяців нам вдалось відремонтувати 25 квартир у Краматорську. Однак, зважаючи на те, що у кожному місті України є люди, які потребують допомоги, ми вирішили розширити поле нашої діяльності і відтепер працюємо в усіх регіонах України!
За 5 років ми залучили близько 2072 волонтерів, збудували 37 громадських просторів, намалювали 50 муралів у різних містах України, а головне - помогли 144 сім'ям, що опинились в скрутній ситуації.

Слідкуй за нами в соціальних мережах:
FB: https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether
Instagram: www.instagram.com/burburbuuur
Telegram: www.t.me/burlab

Чекаємо тебе на БУР таборі :)

Якщо маєш питання чи пропозиції пиши: buradviser@gmail.com