Тренінг “Публічні консультації: не зволікай – впливай!” (Дніпро)

Прикрепленный файлРазмер
Image icon Тренінг ПК.jpg92.23 KB

Інститут “Республіка” у м. Дніпрі запрошує журналістів, депутатів місцевих рад з Дніпра та з ОТГ Дніпропетровської області, представників виконавчих комітетів, департаментів і відділів обласної, міської, районних, селищних і сільських рад Дніпропетровської області, помічників депутатів, активістів, представників ГО та активних громадян на тренінг «Публічні консультації: не зволікай - впливай!»

Тренінг має на меті підвищити обізнаність про публічні консультації. Розгядатимуться закордонний досвід, практичні кейси з використання та впровадження публічних консультацій. Тренінг буде корисним представникам/цям місцевої влади та громадським активістам/кам, задля більш глибшого та детального розуміння процесу публічних консультацій з громадянами. На учасників чекають практичні вправи, робота в групі, роздаткові матеріали, а також смаколики під час coffee-break :)

ДАТА: 20 серпня
МІСЦЕ: буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Під час тренінг учасники зможуть дізнатися про:
-Публічні консультації, основні аспекти та відмінності з іншими інструментами участі; 
-Досвід країн Європейського Союзу з впровадження публічних консультацій;
-Ресурс для онлайн публічних консультацій «Ваша думка»;
-Практичні кейси для впровадження публічних консультацій;
-Публічні консультації в різних містах України – приклади та реалізовані проекти.

Тренінг проводитиме Дмитро Чернишов – регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, політолог, журналіст.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfH0D-4Rl-czDYOGcO1q9cNipCJzcMUUIxy-QFUvmACESYJQQ/viewform

Довідка. Тренінг відбудеться в межах проекту “Задай курс владі”, що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI). Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» - об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Контактна особа: Дмитро Чернишов, тел. +38 050 80 22 289, sp2016dnipro@gmail.com