Молодіжна Анестезіологічна Конференція «Тріщинські читання» - Науково-практична конференція для молодих анестезіологів та лікарів інтенсивної терапії

Страна: Украина

Город: Київ

Тезисы до: 01.09.2019

Даты: 16.10.19 — 19.10.19

Область наук: Медицинские;

Расскажите коллегам:

Е-мейл Оргкомитета: mak-conference@ukr.net

Организаторы: Міністерство охорони здоров’я України Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Клінічна лікарня «Феофанія Асоціація Анестезіологів, перфузіологів інтенсивної терапії

 

Вже вчетверте кафедра Анестезіології та Інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика має велику честь запросити вас взяти участь в Молодіжній анестезіологічній конференції «Тріщинські читання», яка відбудеться 16-19 жовтня 2019 року у м. Київ.

Як і у минулі роки, мета конференції – сприяння професійному росту молодих спеціалістів, оволодіння необхідними практичними навичками та сучасною інформацією у сфері анестезіології.

На вас чекають цікаві доповіді, воркшопи, майстеркласи, змагання на кращу доповідь, симуляційна олімпіада, насичена культурна програма, незабутні спогади та позитивні емоції. Не пропустіть шанс збагатитися новими знаннями та навичками, що допоможуть вам у вашій повсякденній практиці, а заразом весело провести час у нашій анестезіологічній сім’ї.

Веб-сайт конференции: http://mak.org.ua/