Академія журналістики: ІІІ хвиля набору

Страна: Украина;

Дедлайн: 24.09.2019

Веб-сайт: inrespublica.org.ua

 

Стартував ІІІ набір на Академію політичної журналістики. Якщо ти журналіст/ка або студент/ка-журналіст останніх курсів з досвідом роботи? – Тоді тобі до нас!

Академія виборчої журналістики має на меті підвищити рівень якості висвітлення виборчих процесів у засобах масової інформації.

Академія відбудеться 27-28 вересня у місті Київ.  

Місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам у листі з підтвердженням участі.

Засоби масової інформації все частіше стають залежними від політичних ігор у виборчий та поствиборчий період. В час активних політичних змін актуальною постає тема незаангажованого висвітлення політичних процесів в ЗМІ. Тому, Інститут «Республіка» спільно з Громадським радіо проводять Академію виборчої журналістики.

 Під час Академії провідні фахівці, тренери/ки Громадського радіо розкриють такі теми:

  • журналістська етика у міжвиборчий періоди;
  • журналістські стандарти та безпека;
  • права журналістів;
  • політична реклама і «джинса»;
  • перевірка інформації, робота з джерелами;
  • дезінформація, маніпуляції, фейки, чорний піар, російська пропаганда;
  • як факти відокремлювати від популізму та інші.

Навчання, проживання, харчування та проїзд забезпечуються організатором. Учасникам/цям, які проживають не в Києві, відшкодовуються дорожні витрати (квитки класу – плацкарт, купе та Інтерсіті ІІ класу).

Академія проходить у межах проекту «Якісна інформація – якісний вибір», який направлений на підвищення політичної культури серед населення України та підвищення якості інформаційного простору в період парламентських виборів.

Примітка. Проект «Якісна інформація – якісний вибір» реалізовується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Tags: Internews, USAID, Академія виборчої журналістики, Активна Громада, Громадське радіо, журналіст, журналістська етика, Київ, права журналістів, Якісна інформація - якісний вибір

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: