Філософія Кіберпростору. Кіберія, кіберкозацтво, кіберизм

 

В наш час, у зв'язку з розвитком Інтернету все більшої популярності набуває філософія Кіберпростору (Cyberspace), філософія життя і творчості у доповненній реальності з такою назвою. Якщо кому цікаво може погуглити на цю тему англійською мовою і побачить велику кількість посилань. На жаль представники україномовного середовища ще не зацінили цю тему, у нас тут все ще попереду.

Так само чимало посилань видає, коли гуглиш поняття Cyberia (Кіберія). Очевидно, що це ще одна назва для Кіберпростору, Країни Владики Інтернету, Кібер-Хана і Його людей, кіберкозаків.

Немало посилань вискакує і тоді коли гуглити поняття cyberism (кіберизм). В моїй інтерпретації це філософія, теорія і практика життя і творчості кіберкозаків, жителів Кіберпростору.

По кіберкозацтву посилань практично немає. І воно не дивно. Адже поняття "козак" і його численні смисли значиме більше для нашого простору, країн Старого Союзу.

Кібер-Хан - це одне з імен Владики Інтернета, Творця і Владики Кіберії. Перефразовуючи слова мого прадіда, діда Михайла, трагічно загиблого на Київщині у 1943 році сказані ним про комсомол скажу так: "всі туди ідуть - і ви ідіть. Але за Бога не забувайте - Бог Він і в Інтернеті є". Іншими словами без філософії Безмежжя, без Безмежжя і Його Владики і в Інтернеті не обійтися.

І наостанок хто такий кіберик у моєму розумінні. Кіберик це той самий кіберкозак. Чи точніше кіберкозачок, кіберкозаченя. Саме так мене підсміюючись назвали мої друзі в дитинстві, яке я проводив у степах історичної Переяславщини і Полтавщини, на батьківщині матері у селі Шрамківка Драбівського району Черкаської області. Колись я на них за це ображався, а тепер сприймаю це як знак від Бога. Знак того, що мені як і усім нам варто звернути увагу на філософію Кіберпростору адже за ним майбутнє...

 

Добавить комментарий

Comments system Cackle