“Молодіжна столиця України”

Страна: Украина;

Дедлайн: 30.10.2019

Веб-сайт: dsmsu.gov.ua

 

Молодіжна столиця України 2019 року - Кам’янець-Подільський - передає естафету містам України та закликає до участі у конкурсі!

Основна мета конкурсу

Активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України

Покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

14 вересня на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс Молодіжна Столиця України-2020.

У міст є час, щоб дізнатись більше про конкурс, сформувати робочу групу з представників молоді та міської влади і заповнити найкращу та найкреативнішу заявку.

Це шанс для кожного міста поділитись кращими практиками роботи з молоддю, налагодити комунікацію й ефективну співпрацю молоді та місцевої влади, презентувати себе на національному рівні.

Дедлайн подачі заявок - 30 жовтня 2019 року.

Хто може брати участь у конкурсі?

Участь у конкурсі беруть міста України, не залежно від кількості мешканців, розміру території чи адміністративного статусу.

Заявку заповнюють спільно представники місцевої влади та молодіжного середовища міста, підписує міський голова та представники молодіжних громадських організацій, ініціатив та молодіжні активісти.

Заявка сформована згідно критеріїв оцінювання затверджених Наглядовою Радою на поточний конкурс.

Відтак заявка на участь у конкурсі містить питання щодо залучення молоді до розроблення та ухвалення рішень у громаді, яким чином влада створює комфортні умови для молодих людей у повсякденному житті – освітні, культурні, можливості для відпочинку, навчання та самореалізації, існування програм із молодіжного працевлаштування та започаткування власної справи, підтримки волонтерського руху, наявності молодіжної та спортивної інфраструктури тощо.

Головні завдання конкурсу:

Залучення молоді до процесів управління містом, відтак – забезпечення вищого рівня відповідальності молодих людей за якість життя у містах;

Поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях;

Використання європейського досвіду для покращення роботи з молоддю в регіонах України;

Мінімізація негативних тенденцій міграції та сприяння процесам децентралізації на місцевому рівні