ХXVIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки"

Страна: Украина

Город: Дніпро

Тезисы до: 10.11.2019

Даты: 05.12.19 — 05.12.19

Е-мейл Оргкомитета: ier@duan.edu.ua o.zadoia@duan.edu.ua.

Организаторы: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

 

Університет імені Альфреда Нобеля за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів старших курсів прийняти участь у ХХVIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки», яка відбудеться 5 грудня 2019 р.

На конференції планується обговорення наступних проблем:

- глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;

- форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;

- інтеграція української освіти до європейського простору;

- вплив зовнішньоекономічної діяльності на внутрішні макроекономічні пропорції;

- використання здобутків Нобелевських лауреатів у стабілізаційних макроекономічних процесах.

Тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць в електронному вигляді. Приймаються тільки тези, оформлені згідно вимог оргкомітету.

Веб-сайт конференции: https://duan.edu.ua/science-ukr/naukovi-konferentsii/13-demo/357-khxvii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiia-molodykh-vchenykh-ta-studentiv-yevrointehratsiinyi-vybir-ukrainy-ta-problemy-makroekonomiky.html

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: