ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні питання юриспруденції і проблеми правозастосування: виклики ХХІ століття»

Страна: Украина

Город: Kharkiv

Тезисы до: 09.12.2019

Даты: 10.12.19 — 10.12.19

Область наук: Юридические;

Адрес: https://pp-ss.pro

Е-мейл Оргкомитета: ppss.main@gmail.com

Организаторы: PRIVATE SCIENTIFIC INSTITUTION «PUBLIC POLICY AND SOCIAL SCIENCES RESEARCH INSTITUTE»

Условия участия и жилье: https://pp-ss.pro/wp-content/uploads/2019/11/konf_2019-12-10.pdf

 

З нагоди 71-ої річниці прийняття та проголошення Генеральною Асамблею ООН Загальної декларації прав людини Науково-дослідний інститут публічної політики і соціальних наук запрошує Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретичні питання юриспруденції і проблеми правозастосування: виклики ХХІ століття».

Науково-практична конференція зареєстрована у Державній науковій установі УкрІНТЕІ - посвідчення про реєстрацію науково-технічного заходу № 518 від 02.10.2019 р.

Метою науково-комунікативного заходу є об’єднання зусиль науковців і практиків у розв’язанні актуальних питань державно-правового розвитку України, визначення найбільш гострих проблем в юридичній сфері, а також оприлюднення результатів наукових пошуків, опрацювання рекомендацій та пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства та практики його застосування.

До участі в конференції запрошуються правознавці, юристи-практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, аспіранти (ад’юнкти), магістри, студенти (курсанти).

Источник:a.e.golubov@gmail.com

Веб-сайт конференции: https://pp-ss.pro/events/konf-2019-12-10

 

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: