Тренінговий курс «Школа тренерів та тренерок»

Страна: Украина;

Дедлайн: 25.01.2020

Веб-сайт: socioprostir.org.ua

 

ГО «Громадський центр «Нова генерація» оголошує набір на тренінговий курс «Школа тренерів та тренерок» для активістів/ок з об'єднаних територіальних громад  - партнерів програми DOBRE з Івано-Франківської, Тернопільської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей.

Метою  тренінгового курсу є надання учасникам базових знань та навичок проведення тренінгів для дорослої аудиторії з використанням інтерактивних методів навчання.

Завдання курсу:

  • Навчитись використовувати інтерактивні методи навчання та комунікаційні методики при навчанні дорослих.
  • Навчитись основам фасилітації, в тому числі графічної фасилітації
  • Навчитись розробляти структуру тренінгу та змістовно наповнювати навчальні сесії.
  • Навчитись презентувати власний тренінговий модуль;
  • Навчитись розрізняти різні типи слухачів та застосовувати методи роботи із «важкими» слухачами.

Тренінговий курс складається з трьох модулів - двох тренінгів для тренерів та практичного завдання:

Тренінговий модуль І  Тренінг для тренерів «Базові знання та навички проведення тренінгів для дорослої аудиторії», лютий 2020

Тренінговий модуль ІІ Проведення 1-денного тренінгу «Залучення громадян» в своїх громадах (практичне завдання), березень 2020

Тренінговий модуль ІІІ  Тренінг для тренерів «Аналіз проведення тренінгу та робота над тренерською майстерністю», квітень 2020

ВАЖЛИВО! Участь у тренінговому курсі можуть взяти представники та представниці громадських організацій  об’єднаних територіальних громад – партнерів програми DOBRE з Івано-Франківської, Тернопільської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей. Тренінговий курс розрахований на мотивованих активістів (початківців), які не мають досвіду тренерської роботи.

Тренінговий модуль І відбудеться  27 лютого – 1 березня  2020 року у місті Києві (триватиме 4 дні).

ТРЕНІНГОВИЙ МОДУЛЬ 1

ТОТ «Базові знання та навички проведення тренінгів для дорослої аудиторії» передбачає висвітлення таких основних тем:

  • Тренінг як форма навчання дорослих.
  • Методи інтерактивного навчання та комунікаційні методики.
  • Концепція тренінгу.
  • Структура тренінгу, його змістовне наповнення та етапи проведення навчальних сесій.
  • Розробка описання та плану проведення тренінгу.

МОДУЛЬ ІІ - ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ

Важливо, щоб всі учасниці/ки  тренінгового модулю І виконали практичне завдання - протягом березня 2020 самостійно організували та провели 1-денний тренінг «Залучення громадян» в своїх громадах. Запрошення на тренінговий модуль ІІІ отримають ті, хто виконає практичне завдання.

ТРЕНІНГОВИЙ МОДУЛЬ ІІІ

Учасники та учасниці, які успішно пройдуть повний курс навчання та виконають практичне завдання отримають сертифікати тренерів. Зверніть увагу, що заміна учасників під час навчання не передбачається.

Відбір у навчальну програму відбуватиметься на конкурсних засадах. Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо заповнити онлайн анкету  https://docs.google.com/forms/d/1W5qAbXtYTJQ_3RtrupyA6h-7BaDMp1H5cU0QWBd924Q/edit     до  25 січня 2020 року включноПро результати відбору учасникам/цям буде повідомлено 3 лютого 2020 року.

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд за умови наявності оригіналів квитків (плацкарт, купе, 2-ий клас Інтерсіті, автобус), проживання та харчування, забезпечують навчальними матеріалами.

Більше інформації можна отримати у Оксани Глєбушкіної, координаторки тренінгового курсу (0502570944): newgener93@gmail.com

Тренінговий курс «Школа тренерів  та тренерок» для активістів з об’єднаних територіальних громад проводиться в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина