Освітній проєкт «Відкривай Україну»

Страна: Украина;

Дедлайн: 10.02.2020

Веб-сайт: vidkruvai.com.ua

 

Освітній проєкт «Відкривай Україну» 5 років доводить всій країні, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Ми шукаємо ініціативних та сміливих школярів від Щастя до Хуста, від Броварів до Татарбунарів. Немає значення, які у наших учасників оцінки у школі, скільки гуртків вони відвідують та як виглядають. Це все умовності, адже найцінніше - ідеї та здібності! Ми підтримуємо кожен задум, навчаємо правильно планувати, креативити, створювати хайп та працювати так, аби всі учасники команди почували себе комфортно, а робота була у задоволення.

 

Шукаємо збірну 7-11 класів!

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У ВАШІЙ КОМАНДІ МАЄ БУТИ ПО 2 ЛЮДИНИ З 7-го ПО 11-ий КЛАС, А РЕЄСТРУВАТИСЯ НЕОБХІДНО ІНДИВІДУАЛЬНО КОЖНОМУ УЧАСНИКУ до 10 ЛЮТОГО 2020 року.


Хто може брати участь у проєкті:
1. УЧАСНИКИ - учні шкіл з 7 по 11 клас: мінімальна кількість зареєстрованих школярів з однієї школи має бути 10 осіб - 2 учні з 7 класу, 2 учні з 8 класу, 2 учні з 9 класу, 2 учні з 10 класу, 2 учні з 11 класу*;
2. МЕНТОРИ – вчителі шкіл;
3. КОМАНДА - формується з 10.02.2020 після закінчення реєстрації.

*

якщо у школі немає необхідних класів для участі в проєкті, ви можете запросити у вашу команду учнів з іншої школи. Якщо такої можливості немає - телефонуйте за номером 050 155 05 95 ми допоможемо сформувати вам команду.
 

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ:

КРОК 1. до 10.02.2020 зареєструватися на платформі www.vidkruvai.com.ua/register У формі РЕЄСТРАЦІЯ, занести всі свої дані: прізвище, ім’я, по-батькові, назва, номер школи ЯКЩО ШКОЛИ НЕМАЄ В СПИСКУ, ТО ЇЇ НЕОБХІДНО ДОДАТИ САМОСТІЙНО. Для цього натисніть кнопку ДОДАТИ ШКОЛУ і введіть всі дані про школу.
Школярі у формі реєстрації позначають себе як учасники, вчителі як ментори.
КРОК 2. Подальша участь у проєкті передбачена за алгоритмом навчальної програми проєкту. Все відбувається онлайн через платформу www.vidkruvai.com.ua. В особисті кабінети учасників направляються завдання індивідуального та командного характеру, виконання яких дозволяє переходити від одного етапу проєкту до іншого. Також, навчальна програма супроводжується відеоматеріалами навчального та мотиваційного характеру.
 

Освітній проєкт «Відкривай Україну»

- проєкт, який доводить суспільству, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Для цього їм просто необхідна наша з вами підтримка.
 

Освітній проєкт Відкривай Україну

– це потужна ресурсна база, яка сприяє формуванню необхідних компетенцій сучасної молодої людини, розвиває життєстійкість молодих людей, формує навички критичного мислення для вміння визначати проблеми у своїх громадах та пропонувати інноваційні рішення для їх вирішення, щоб громадам отримати максимум переваг від пропозицій молоді.
 

Місія проєкту:

формувати нову генерацію соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді!
 

Мета проєкту:

створити умови для набуття практичного проєктного досвіду; розширити обізнаність щодо налагодження ефективних комунікацій, командної роботи, розуміння суспільних потреб, бачення місцевого культурного розвитку та можливостей фінансового самозабезпечення; сформувати необхідні компетенції у молоді для створення можливостей до самореалізації у містах, районах, регіонах України.
 

Ціль проєкту:

сприяти розвитку громадянського суспільства в регіонах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проєктів.
 

Цільові групи:

учасники – учні шкіл з 7-11 клас, ментори команд - вчителі шкіл. Проєктна діяльність направлена на всі регіони України та здійснюється з метою залучення молоді із різних куточків в тому числі молоді із числа ВПО та інших груп з метою налагодження взаємодії та рівних можливостей для всіх категорій молодого покоління.
 

Структура проєкту

Реєстрація – на сайті www.vidkruvai.com.ua реєструються всі потенційні учасники проєкту: школярі загальноосвітніх шкіл 7-11 класу, вчителі, наставники.
Команду можуть створювати по 2 учні з кожного класу, загальна чисельність команди 10 осіб: 1 капітан + 9 командних гравців та ментор.
 

І ЕТАП

– командоутворюючий. Формування команди відбувається за інструкцією, завданнями та рекомендаціями тренерської групи проєкту через навчальну онлайн лабораторію, що створена на платформі www.vidkruvai.com.ua.
Команду формує тільки капітан, тільки він може надіслати через онлайн платформу запрошення до інших учасників долучитися до команди. Запрошення надсилається на електронну пошту, що була вказана під час реєстрації. Після того, як команда сформована, всі учасники переходять до процесу вибору ментора. Затверджений командою ментор також отримує від капітана запрошення на електронну пошту долучитися до роботи команди.
На цьому етапі команди аналізує проблематику школи, обирають найбільш актуальну проблему та вирішують її шляхом реалізації проєкту на рівні школи.

II ЕТАП

- проєктний - командна робота над розробкою презентаційного проєкту за одним із двох напрямів: культурний та соціальний. Команди, які пройшли до ІІ етапу, досліджують проблематику громади, села, міста, регіону, району шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проєкт відповідно до виявленої суспільної значимої проблеми. Реалізація проєкту відбувається за підказками розробленого проєктного алгоритму.

ІІІ ЕТАП

– регіональний півфінал - визначення регіональних переможців. Регіональні півфінали проводяться в один день в усіх регіонах України одночасно; на конкурсній основі екпертне журі обирає один проєкт-переможець соціального або культурного концепту, який братиме участь у фіналі в м. Києві. До регіонального півфіналу можуть пройти не більше 20 команд з регіону: 10 команд з проєктами соціально та 10 команд з проєктами культурного концептів.

ІV ЕТАП

– фінал-Визначення переможців проєкту Відкривай Україну. Переможці проєкту отримують надзвичайну можливість відвідати країни Європи з метою розширення та поглиблення досвіду в соціальному та культурному проєктному менеджменті.
Весь навчальний процес відбувається через гейміфіковану онлайн платформу www.vidkruvai.com.ua і побудований на основі відолекцій, індивідуальних та командних завдань тощо.

 

Щиро дякуємо за готовність підтримувати соціальні ініціативи підлітків та висвітлювати інформацію про покоління змінотворців!

 

 

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: