Програма «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна»

Страна: Европа;

Дедлайн: 31.03.2020

Веб-сайт: britishcouncil.org.ua

 

Британська Рада спільно із Міністерством освіти і науки України реалізує трьохрічну програму всеукраїнської академічної мобільності  «САМ Україна». Дана програма є одним із компонентів програми ЄС «Дім Європи» та реалізовується протягом 2020-2022 років. 

Програма «САМ Україна» покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України. Ми також прагнемо, щоб така академічна мобільність офіційно визнавалась як частина студентської програми навчання. 

Хто може взяти участь 

Заявку на участь можуть подавати українські ЗВО, які мають попередній досвід у програмі Erasmus+.  

Два заклади вищої освіти з різних регіонів України, розташовані на відстані не менше ніж 200 км, подають спільний проєкт програми мобільності через заповнення заявки он-лайн.  

Спільний проєкт академічної мобільності тривалістю 1-3 місяці має бути розроблений для студентів 2-4 курсу бакалаврату (старше 18 років) університетів-партнерів. Заявка має обов’язково включати в себе детальне узгодження спеціальностей та навчальних планів.  

Програма передбачає фінансування: транспортних витрат, розселення та витрат на харчування студентів, а також адміністративний внесок університетам за адміністрування цього проєкту мобільності. 

Англійська мова буде робочою мовою для всіх процесів та документів у цій програмі. 

Останній термін подачі заявки – 31 березня 2020 року, 15.00 за київським часом.