Мультимедійна школа Радіо Свобода 2020

Страна: Украина;

Дедлайн: 22.03.2020

Веб-сайт: docs.google.com

 

Українська служба Радіо Свобода та Фундація Суспільність оголошують конкурсний набір до школи мультимедійної журналістики.

До участі в конкурсі запрошуються молоді журналісти, студенти профільних факультетів університетів з усіх регіонів України, які мають навички зйомки та монтажу відео.

У місячному навчанні братимуть участь пошукачі, які здобули право на навчання за результатами конкурсу, оголошеного Радіо Свобода та Фундацією Суспільність.

У програмі навчальної практики:
- Теоретичні відеоуроки від мультимедійних продюсерів
- Розробка теми (оперативна і глибока)
- Робота зі сценарієм до кепшн-відео, вибір форми
- Монтаж відео в Adobe Premiere і After Effects
- Стандарти і редагування.

Як результат студенти навчаться створювати СМ-ролики, які будуть опубліковані на платформах Радіо Свобода.

Для участі у відборі необхідно заповнити цю аплікаційну форму, вказавши посилання на приклади робіт з відео, а також надіслати мотиваційний лист і професійне CV на адресу: Kyiv_multimedia_school@rferl.org.

Участь безкоштовна. Відібрані конкурсанти будуть забезпечені проживанням на період навчання та отримають компенсацію проїзду до Києва і зворотного (потяг, автобус).

Місце і дати проведення школи: Київська редакція Радіо Свобода - з 1 по 30 квітня, з 1 по 29 травня, з 1 по 30 липня 2020 року, 3 серпня по 28 серпня.

Останній день прийому заявок до участі: 22 березня року, 23:59.

Радіо Свобода тривалий час ділиться своїм досвідом із молодими спеціалістами у сфері мультимедійної журналістики. Новинні відео, СМ-ролики, прямі трансляції від мультимедійної команди Радіо Свобода - приклад стандарту якості для відеоконтенту на українському медіаринку. Стріми Радіо Свобода набирають сотні тисяч переглядів, а СМ-ролики регулярно долають відмітку 1 млн.

Мультимедійні продюсери проводять змістовну роботу зі стажерами і практикантами в Київському бюро Радіо Свобода, а також провели низку тренінгів в Україні та Європі.

Школа проходитиме за підтримки проєкту USAID Медійна Програма Internews, що реалізується міжнародною організацією Internews, та приватних благодійників.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина