EU Study Days (Єврошкола) у Кропивницькому 9–12 квітня

Страна: Украина;

Дедлайн: 17.03.2020

Веб-сайт: docs.google.com

 

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 33 сесію EU Study Days, яка відбудеться 9–12 квітня 2020 року у місті Кропивницький.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проєкт має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

У школі можуть взяти участь студенти та випускники, які випустились не більш, ніж 3 роки тому. Для подання заявки на участь треба заповнити анкету до 23:00 17 березня і чекати на відповідь протягом двох днів після дедлайну. Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України.

Контакти проєкту:
email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Школа DRI «Молодь в політиці»Подача заявок до 05.03.21, Украина

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина