Всеукраїнська науково-методична конференція «Актуальні проблеми дослідження та викладання всесвітньої історії»

Страна: Украина

Город: Дніпро

Тезисы до: 15.04.2020

Даты: 24.04.20 — 24.04.20

Е-мейл Оргкомитета: dnuconferentcia@gmail.com

Организаторы: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара Історичний факультет Кафедра всесвітньої історії Центр українсько-німецьких досліджень Державний архів Дніпропетровської області Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету Кафедра всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету

 

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Історичний факультет

Кафедра всесвітньої історії

Центр українсько-німецьких досліджень

Державний архів Дніпропетровської області

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету

Кафедра всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету

Інформаційне повідомлення

24 квітня 2020 року

відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Актуальні проблеми дослідження та викладання всесвітньої історії»

 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас 24 квітня 2020 р. на Всеукраїнську науково-методичну конференцію «Актуальні проблеми дослідження та викладання всесвітньої історії», присвячену 100-річчю кафедри всесвітньої історії ДНУ імені Олеся Гончара. На конференції планується обговорити сучасні проблеми та перспективи дослідження у царині всесвітньої історії, історіографії всесвітньої історії та історії діаспор народів України, а також проблеми викладання всесвітньої історії у закладах вищої освіти та проблеми презентації всесвітньої історії у музейних колекціях.

Увага! В рамках конференції планується засідання окремої секції, присвяченої питанням репрезентації всесвітньої історії у музейних колекціях України.

Учасники матимуть змогу надрукувати матеріали своїх доповідей у якості статей у фаховому збірнику «СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ З НІМЕЦЬКОЇ ІСТОРІЇ». Вимоги до оформлення статей та вартість публікації будуть оголошені під час конференції.

Проїзд, харчування та проживання за рахунок учасників конференції. За необхідності організатори конференції допоможуть влаштуватися у гостьових кімнатах гуртожитку університету.

Зв'язок з організаторами: Голова оргкомітету завідувач кафедри всесвітньої історії, д. і. н. Дмитро Володимирович Архірейський, тел. (067) 9486379; секретар Оргкомітету доцент кафедри всесвітньої історії, к. і. н. Альберт Григорович Венгер, тел. (096) 9939882. Електронна скринька Оргкомітету конференції, на яку присилати заявки на участь у конференції: dnuconferentcia@gmail.com

Заявки, які не відповідають профілю конференції, розглядатися не будуть.

Зразок заявки на участь у конференції:

  1. ПІП.
  2. Науковий ступінь та вчене звання.
  3. Установа, яку представляє учасник,  посада.
  4. Номер мобільного телефону та електронна пошта.
  5. Тема доповіді.

 

 

Організатори конференції отримали змогу опублікувати тези доповідей учасників без оплати для останніх.

 Залишаємо також можливість публікації у фаховому виданні «Сучасні дослідження німецької історії», про що йшлося у першому повідомленні.

Збірка тез буде опублікована до кінця червня 2020 р.

Просимо бажаючих надсилати тексти тез (стислий виклад доповідей) разом із заявками для участі у конференції до 15 квітня 2020 р. на адресу
e-mail: dnuconferentcia@gmail.com

 Вимоги до тез. Обсяг тез не повинен перевищувати дві сторінки у текстовому редакторі WORD (шрифт 14, Times New Roman, інтервал 1,5, 4000 знаків з пробілами), без ілюстрацій і науково-довідкового апарату. Поля – 2 см з усіх боків, абзацний відступ – 1,2 см. У правому верхньому кутку: ініціали та прізвище автора. Назва – по центру, заголовними буквами.

           Назва файлу заявки – прізвище та ініціал імені учасника, а також слово «заявка» латинськими літерами (наприклад: IvanenkoM_Zayavka.doc). Назва файлу тез – прізвище та ініціал імені учасника і слово «тези» латинськими літерами (наприклад: IvanenkoM_Tezy.doc)

 

Оргкомітет залишає за собою право відбору тез доповідей, запропонованих до публікації.

 

 

Веб-сайт конференции: http://www.dnu.dp.ua/