XIII Національна бієнале Природа 2020

Страна: Украина;

Дедлайн: 25.05.2020

Веб-сайт: biennalenature.org

 

Дослідження взаємин людини і довкілля, конфлікту цивілізації та природи, урбаністичного середовища, екзотичних крайобразів, флори і фауни. Така палітра пропонує різноманітні експерименти як з концепціями, так і техніками.

● До участі в конкурсі запрошуються всі фотографи України, в тому числі молодь в двох вікових категоріях (датою відліку вважається 25 квітня 2020 року):- До 15 років включно;- Від 16 до 20 років включно.

● Номінації• Слід людини :пейзажі на екологічну тематику, взаємодія людини і природи, урбанізація, ландшафти, філософське бачення екологічної тематики, міські пейзажі. • Пейзаж, флора і фауна: пейзажі (недоторкана природа), фото тварин, фото рослин, макрозйомка• Фото з висоти пташиного польоту:фото з дрону, аерофотозйомка

● Кожен автор може подати максимально п’ять робіт окремо на кожну номінацію. Всі роботи із серій розглядатимуться як окремі.

● Тільки jpg. без стискання з наступними параметрами: 8 BIT, RGB, щонайменше 2400 px по довшій стороні.

● Не допускається оформлення робіт у вигляді псевдопаспарту, полів, рамок. Зображення повинно бути навиліт.

● Не будуть подані на розгляд журі роботи, які раніше вже експонувалися на міжнародних фотосалонах і національних фотовиставках в Україні.

● Плата за участь (за організацію заходу «Природа 2020»): Якщо фотограф бере участь в 1-й номінаціїo для всіх учасників — 150 грн;o для членів НСФХУ — 100 грн;o для учасників до 20 років - безкоштовна.Якщо фотограф бере участь в 2-ох і більше номінаціяхo для всіх учасників — 200 грн;o для членів НСФХУ — 150 грн;o для учасників до 20 років - безкоштовна.
Роботи учасників, які не оплатили благодійний внесок (крім молоді в зазначених вище вікових категоріях), на розгляд журі прийматися не будуть. 

● Нагороди виставки: три комплекти медалей та дипломи Національної спілки фотохудожників України, призи та цінні подарунки від спонсорів та співорганізаторів і партнерів. Спеціальні призи: імені Петра Крупи Жешівського фотографічного товариства (за кращу роботу з висоти пташиного польоту), газети «День», ЦСМ, Amway, ...

● Кожен учасник отримає ілюстрований каталог.

Календар конкурсу

 • 18

  березня

  Початок прийому робіт

  25

 • Квітня

  Останній день прийому робіт

  5-15

 • Травня

  Робота журі

  17

 • Травня

  Повідомлення рішення журі

  5

 • червня

  Відкриття виставки та церемонія нагородження

  Виставковий зал Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею

  5-9

 • червня

  Фотопленер в Карпатах

  Розсилка каталогів — літо 2020

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: