Арт-резиденція «Frontera Frustrata: непроговорені ідентичності»

Страна: Украина;

Дедлайн: 30.06.2020

Веб-сайт: facebook.com

 

Центр сучасного мистецтва Bunker оголошує конкурс на участь в арт-резиденції «Frontera Frustrata: непроговорені ідентичності» за підтримки Європейського союзу і програми House of Europe.

Це резиденція для молодих українських художників, теоретиків, культурологів віком до 25 років, яка відбудеться у серпні 2020 року. Об’єктом дослідження резиденції є самоідентифікація та ідентичності, що сформувалися внаслідок перебування Буковини у складі Австро-Угорської імперії, Румунії, СРСР та незалежної України.

Теми резиденції - міграція, депортація, урбанізація, наслідки колоніалізму та територіальні фрустрації ХХ століття. На основі отриманої інформації учасники (6 художиків та 4 теоретика) будуть рефлексувати та створювати індивідуальні проекти, писати критичні тексти (теоретики будуть приймати участь в створенні першого критичного онлайн-медіа про художній процес в Чернівцях «Критичні дні / Critical days».

Куратори художньої частини резиденції:
Taras Polataiko художник, директор Bunker
Waldemar Tatarczuk, художник, директор Galeria Labirynt

Куратор теоретичної частини:
Alexander Sushinsky, мистецтвознавець, лектор, куратор Bunker

Учасникам резиденції надається: безкоштовне проживання в Чернівцях протягом 30 днів, проїзд, харчування та кошти на реалізацію проєкту, який буде представлено на колективній виставці за результатами резиденції в Центрі сучасного мистецтва Bunker. Ми не обмежуємо учасників в медіа, з якими вони працюють.

Що потрібно для участі:
1. CV
2. портфоліо
3. мотиваційний лист

Дедлайн подачі заявок: 30 червня 2020
Надсилати на: sualexaan@gmail.com

Дати резиденції: 1-30 серпня 2020, Чернівці

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Будуємо Україну разом (БУР)Подача заявок до 01.02.21, Украина

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина