Великі гранти ЄС для підтримки медіа

Страна: Европа;

Дедлайн: 14.08.2020

Веб-сайт: houseofeurope.org.ua

 

Це гранти для громадських організацій, що прагнуть підтримати незалежні медіа в Україні. Ви можете отримати до 600 000 євро на проєкт, що стосується однієї із цих тем:

 • ефективний менеджмент та стійке фінансування медіа;
 • протидія зовнішній пропаганді та сприяння довірі аудиторії;
 • розслідувальна журналістика.

Це може бути дослідження, менторська програма, професійна конференція, законодавча ініціатива, що полегшить роботу журналістам, й щось абсолютно інше, що підтримає медіа в Україні. Головна умова: ваш проєкт має включати грантову програму або фінансові призи для спеціалістів сфери. 

Ви можете залучити до проєкту інші організації з ЄС, Європейської економічної зони та Східного партнерства, щоб обмінятися досвідом.

Гранти для підтримки медіа — одна з семи можливостей програми «Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури». В рамках програми Європейський Союз видасть 12,5 мільйонів євро українським ініціативам. 

Що я отримаю?

Грант розміром від 400 000 до 600 000 євро на реалізацію ідеї. Проєкт обов’язково має включати підтримку третіх сторін: грантову програму або грошові премії.

Я можу взяти участь?

Організатори запрошують громадські організації, що:

 • мають юридичну особу;
 • можуть підтвердити статус неприбуткової організації;
 • зареєстровані в Україні, ЄС або одній з цих країн: Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія, Великобританія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова.

Ви можете податися самостійно або у партнерстві з іншими громадськими організаціями, що також відповідають цим вимогам. Кількість партнерів не обмежена.

Що потрібно для участі?

Конкурс відбувається у два етапи: 

 • На першому етапі потрібно описати загальну ідею проєкту в шаблоні (Annex A.1). Організація, що подає заявку, також має зареєструватися у базі PADOR. 
 • На другому етапі потрібен детальний опис проєкту, логічна матриця та бюджет. На цій стадії ваші партнери також мають зареєструватися у базі PADOR.

Як подати заявку?

Подайте заявку та документ з описом концепції проєкту через онлайн-платформу PROSPECT. Щоб підвищити шанси пройти на наступний етап відбору, уважно вивчіть Інструкції для заявників (Guidelines).

 

Зверніть увагу

 • Основний заявник може подати кілька заявок в межах цього конкурсу, але може отримати лише один грант. 
 • Основний заявник може бути партнером в іншій заявці в межах цього конкурсу.
 • Партнери можуть виступати у цій ролі не більш ніж у трьох заявках в межах цього конкурсу, але можуть отримати лише один грант.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: