GERMAN-UKRAINIAN MEET UP!

Страна: Европа;

Дедлайн: 02.09.2020

Веб-сайт: stiftung-evz.de

 

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді запрошує на Майстерню майбутнього – MEET UP! Future Lab. Це зустріч для активних представниць та представників громадянського суспільства з Німеччини та України, щоб знаходити партнерів для майбутніх проектів, вчитися новому один в одного та разом формувати майбутнє.

Ми відкриваємо реєстрацію на MEET UP! Future Lab! 08.-10.09.2020 року ми зустрінемось з вами як з частиною великої німецько-української спільноти в дигітальному просторі  Разом ми розвиватимемо інноваційні теми, нові ідеї та оригінальні проекти. І все це з чудовими людьми з Німеччини та України. Тут будуть і нові партнери для вас! Не вірите? Тоді переконайтесь у цьому в нашій новій програмі. То на що ви ще чекаєте?

Кінцевий термін реєстрації - 02.09.2020.

Протягом трьох днів MEET UP! Майстерня майбутнього дозволить сповна зануритися в тему німецько-українських молодіжних обмінів. У нашій майстерні майбутнього ми хочемо зібрати разом активних керівників/ць проектів з новими зацікавленими. MEET UP! Німецько- українські зустрічі молоді пропонує вам захоплюючу програму для знайомства, спілкування, мережування та обміну ідеями у воркшопах та робочих групах, розроблених досвідченими учасниками з Німеччини та України.

Як можна й надалі розвивати відносини між Німеччиною та Україною? Запрошуємо вас разом дискутувати, планувати та весело провести час. Команда MEET UP! з нетерпінням чекає на ці три насичені дні та активний німецько-український обмін.

Захід відбудеться англійською мовою. Обрані робочі групи будуть забезпечені німецько-українським перекладом.

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина

Будуємо Україну разом (БУР)Подача заявок до 01.02.21, Украина