Конкурс сценаріїв для молоді “Єдність у свободі”

Страна: Украина;

Дедлайн: 13.09.2020

Веб-сайт: kascontest.tilda.ws

 

Єдність у свободі – це те, що отримала Німеччина 3 жовтня 1990 року. Цьогоріч Німеччина святкує 30 річницю з дня свого возз’єднання. З цієї нагоди 

Konrad Adenauer Stiftung Ukraine

 (Київ) у співпраці з 

Центр "Ейдос"

 оголошує конкурс сценаріїв анімаційних короткометражних фільмів у рамках «Тижнів Німеччини в Україні» на тему «Єдність і свобода – вчора й сьогодні – в Україні, Німеччині та Європі».

Те, що єдність у свободі стала можливою, і до сьогодні є основним досягненням усіх, хто брав участь у подіях тих днів – від демонстрантів до керівників держав. Ще за три роки до возз’єднання, у березні 1987 року, Федеральний канцлер Німеччини Гельмут Коль так визначив центральний аспект свободи для єдності в одній із урядових заяв: «Єдність нації спочатку повинна й мусить бути реалізована у свободі її людей».

А що сказав/ла би про Єдність у свободі ти?

Опиши свою ідею у вигляді концепції чи сценарію анімаційних короткометражних фільмів тривалістю до 10 хвилин. Три найкращі та найкреативніші ідеї будуть реалізовані за підтримки ФКА як анімаційні короткометражні фільми та представлені більш широкій публіці за участю авторів під час презентації наприкінці жовтня.

До участі запрошуємо молодих українці віком до 25 років. Роботи приймаються до 13 вересня 23:59.

Також 2-го вересня о 16:00 запрошуємо на онлайн-сесію на платформі Zoom, під час якої організатори дадуть відповіді на всі можливі запитання

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: