Конкурс короткометражних аматорських відео “Агенти громадської безпеки”

Страна: Украина;

Дедлайн: 27.11.2020

Веб-сайт: docs.google.com

 

МЕТА КОНКУРСУ - підвищити рівень обізнаності молоді (віком від 14 до 18 років) у громадах Житомирської області щодо питань громадської безпеки шляхом їх залучення до участі у конкурсі короткометражних аматорських відео “Агенти громадської безпеки”.

ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ: НУО “Сучасний Формат” в рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:
Учасники конкурсу - юнаки та дівчата віком від 14 до 18 років із 7-ми цільових громад Житомирської області, де діють робочі групі из громадської безпеки та соціальної згуртованості.
Участь у конкурсі може бути індивідуальна (1 особа) або ж у складі команди (3 особі).

ВИМОГИ до конкурсних робіт та ПОРЯДОК ПОДАННЯ робіт на конкурс:
1. Робота учасників має бути виконана у формі відеосюжета (до 55 секунд), в якому будуть підніматися безпекові та соціальні проблеми громади, а саме:
- громада, безпечна для проживання;
- загроза коронавірусу;
- безпека на дорозі;
- неосвітлені вулиці/провулки;
- насильство в сім'ї;
- булінг;
- інші теми.
2. Здійснювати зйомку можна на будь-який гаджет (телефони, фотоапарати, камери тощо).
3. Структура відеосюжету може бути наступною (це приклад, але учасники можуть запропонувати свій варіант): заявляємо проблему => розповідаємо про неї => пропонуємо шляхи вирішення.
4. Для участі у конкурсі необхідно заповнити цю АНКЕТУ та завантажити ВІДЕО роботу.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 27 листопада 2020 року (включно).

Відео учасників будуть поширені у соціальних мережах (Facebook, Instagram), в тому числі на Facebook сторінці РГГБ у Житомирській області, на Facebook та Instagram сторінках НУО «Сучасний Формат», www.sformat.org – сайті НУО «Сучасний Формат».

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати учасника та заохочувальні подарунки від організаторів. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.

ЧАСОВІ РАМКИ:
Старт Конкурсу короткометражних аматорських відео “Агенти громадської безпеки”
- 16 листопада 2020 року. Заявки приймаються до 27 листопада 2020 року (включно). Визначення переможців 30 листопада 2020 року.

ЖУРІ:
До складу Журі конкурсу входять:
- по 1 представнику із 7 Робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості, а саме: Житомирської ОТГ, Баранівської ОТГ, Новоград-Волинської ОТГ, Новоборівської ОТГ, Червоненської ОТГ, Семенівської ОТГ та Високівської ОТГ;
- 3 представники НУО “Сучасний Формат”;
- 1 представник Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:
При відборі робіт Журі конкурсу приділятимуть увагу:
1) На скільки відео розкриває тему, або підняту проблему.
2) Креативність та оригінальність у подачі інформації.
3) Хронометраж.

За деталями щодо участі у конкурсі звертатися до Марини Хайнак, директорки з розвитку НУО «Сучасний Формат», (096)627-78-52, mgo.sformat@gmail.com