UPSHIFT Green Cтвори власний еко-проєкт!

Страна: Украина;

Дедлайн: 29.11.2020

Веб-сайт: forms.office.com

 

UPSHIFT Green — це ваша можливість створити власний еко-проєкт та отримати фінансування на його впровадження. Учасники програми зможуть проаналізувати проблеми, що мають відношення до зміни клімату й впливу на довкілля у своїй громаді, та знайти інноваційні рішення для цих проблем. За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників розробляють проєкт, крок за кроком, досліджуючи проблему, вивчаючи цільову аудиторію та проводячи тестування.

У результаті команди отримують готові проєкти та можливість виграти фінансування до 60 тис. гривень на їхнє втілення.

Тому скоріше заповнюйте анкету! Реєстрація триває до 23:59 29 листопада 2020 року.

Хто може взяти участь?

Молодіжні команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 років

 Мешканці/ки всіх областей України

 Заявителі/ки, які готові пройти онлайн-тренінги 5, 8-9, 12-13 грудня 2020 року

Які проєкти можна подавати?

 Проєкти команд обов’язково мають стосуватися протидії зміні клімату та захисту навколишнього середовища. Наприклад, проєкти щодо відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), енергоефективності та енергозбереження, сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, забруднення довкілля, «зеленого» транспорту, тощо.

Це можуть бути онлайн або офлайн адвокаційні кампанії, освітні заходи, еко-дружні соціальні підприємства або абсолютно нові технологічні рішення – дайте простір своїй фантазії!

Які етапи програми UPSHIFT Green?

Відібрані команди пройдуть онлайн-тренінги, під час яких створять власні проєкти за спеціально розробленою методологією UPSHIFT на основі підходу Human centered design (дизайн, орієнтований на людину). Кожна команда працюватиме в супроводі ментора/ки. Важливо, що всі учасники команди однаково активно долучатимуться до розробки.

Команди представлять свої проєкти журі, після чого буде обрано п'ять команд, що отримають фінансування для своїх проєктів у розмірі 60 тис. грн. Журі обиратиме ті команди, рішення яких мають найбільший вплив, є інноваційними, стійкими та залучають більше молодих людей до захисту навколишнього середовища та протидії зміні клімату.

 Відібрані до фінансування команди матимуть три місяці для впровадження проєктів. Протягом всього цього часу їх будуть підтримувати та консультувати ментори/ки та експерти/ки.

Важливо  Всі тренінги програми UPSHIFT відбуватимуться онлайн. Для участі у тренінгах вам потрібне буде хороше підключення до інтернету. Ви можете підключатися або з дому, або зі школи/громадського простору/будинку культури, тощо. Де дізнатися більше про програму UPSHIFT та отримати відповіді на ваші питання?  https://www.facebook.com/UPSHIFTUkraine/ — Фейсбук  https://www.instagram.com/upshiftukraine/ — Інстаграм  +38 067 353 32 31 +38 050 510 14 4