Школа методології GURN (Частина 3. Відео як предмет аналізу)

Страна: Украина;

Дедлайн: 02.12.2020

Веб-сайт: gurnnetwork.org

 

Молоді дослідники та аналітики, які спеціалізуються на аналізі політики та працюють в українських науково-дослідних інститутах та аналітичних центрах, запрошуються до участі у третій частині онлайн-школи методології GURN. Тема: «Відео як предмет аналізу». Школа триватиме впродовж 9–10 грудня 2020 року.

Тематичний блок відбудеться 9 та 10 грудня з 9:30 по 12:30 у Zoom.

Робоча мова: англійська. Заявки приймаються винятково англійською мовою до 2 грудня 2020 року.


Чому відеоаналіз?

Відео відіграє вирішальну роль не тільки у поширенні, а й у контролі над політичними повідомленнями. Ця залежність застосовується як в маркетингу, новинах, так і освітніх чи розважальних цілях. Для сучасного дослідника відео – це не лише надзвичайно цінний ресурс, але й джерело, яке важко піддається комплексному аналізу. Щоб цей аналіз був ефективним і цілісним, до відеоджерел, на відміну від тексту, застосовують спеціальні інструменти. Водночас, не треба сприймати відео як щось окреме, навпаки – це частина цілого контексту разом із субтитрами, анотаціями, коментарями та навіть згадками у новинах. Відповідно, важливо підходити до аналізу відеоконтенту структуровано та вже з чітко сформульованим дослідницьким питанням.

Пропонуємо Вам дізнатися про те:
• Яким чином відеоаналіз застосовується під час проведення сучасних академічних та комерційних досліджень
• Як правильно сформулювати дослідницькі питання та яка взагалі сфера застосування відеоаналізу
• Як за допомогою дослідницького програмного забезпечення проаналізувати відеоконтент

Після проходження Школи Ви зможете:
• Окреслити дослідницьке питання для аналізу відеоконтенту
• Розробити якісні та кількісні категорії для аналізу відеоконтенту
• Використовувати програмне забезпечення при аналізі
• Використовувати відеоконтент для створення мультимедійних дослідницьких проєктів

Проєкт «German Ukrainian Researchers Network» (GURN) має на меті розвиток співпраці між німецькими та українськими аналітиками, посилення дослідницьких компетенцій молодших аналітиків та трансфер знань про Україну до Німеччини. GURN проводиться за ініціативи Інституту європейської політики (Берлін) в тісній співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (Київ), Центром «Нова Європа» (Київ) та ініціативи з розвитку дослідницьких центрів та досліджень «think twice UA» за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

У разі виникнення запитань або запитів звертайтеся до політичного аналітика Фонду «Демократичні ініціативи» Андрія Сухарини andrii.sukharyna@dif.org.ua, або проєктного асистента Олексія Живори olexiyzhivora@gmail.com

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина