Програма малих грантів публічної дипломатії на 2021 рік для підтримки проектів у галузі освіти від Посольства США в Києві

Страна: США;

Дедлайн: 15.07.2021

Веб-сайт: ua.usembassy.gov

 

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів публічної дипломатії на 2021 рік для підтримки проектів у галузі освіти. За умови наявності коштів, Посольство буде виділяти гранти, як описано нижче, для громадських (недержавних) організацій, що базуються в Україні. Конкретні тематичні пріоритети та програмні вимоги детально описані нижче. Проект повинен бути адаптований до української аудиторії, а всі проектні заходи, що підтримуються грантом Посольства США, повинні містити американський компонент та здійснюватися в Україні.

Заявки приймаються постійно з 15 грудня 2020 року по 15 липня 2021 року. Заявки, надіслані до, або після цих дат, не розглядатимуться.

Форму заявки та електронну таблицю бюджету необхідно подавати англійською мовою лише електронною поштою на адресу KyivPDGrantsEdu@state.gov. Будь ласка, не надсилайте паперові копії поштою.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСАНТІВ Громадські (недержавні) організації, зареєстровані в Україні, мають право подати заявку. Організації інших країн до участі у конкурсі не допускаються.

Приорітети конкурсу: Теми проектів можуть охоплювати різноманітні питання, які знаходяться в рамках поточної освітньої реформи в Україні. Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:

1. Можливості професійного розвитку викладачів та керівного складу загальноосвітніх шкіл, коледжів, університетів та державних установ, які розробляють та впроваджують політику в галузі освіти.

2. Розвиток активної співпраці між навчальними закладами та громадськими організаціями, місцевими адміністраціями та бізнесом для підтримки регіонального розвитку.

3. Розширення доступу до якісної освіти у державних навчальних закладах для учнів та студентів з особливими потребами.

4. Освіту учнів середніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів у сферах лідерства, підприємництва, інновацій та громадянської освіти.

Громадським організаціям, якими керує молодь, рекомендується подавати заявки. Усі проекти повинні висвітлювати американсько-українську академічну співпрацю чи просування українських освітніх цілей шляхом використання значущих досліджень, освітніх підходів та практичного досвіду США. Заохочуються проекти за участі американських освітніх експертів. Перевага надаватиметься проектам, в яких партнерські відносини між американськими та українськими навчальними закладами вже налагоджені та/або мають потенціал до подальшої співпраці.

Цей конкурс не підтримує пропозицій, орієнтованих на дошкільну та початкову освіту

За умови наявності коштів, організації можуть подавати заявки на гранти до 40 000 доларів. Програма заохочує, але не вимагає від організацій надавати частку витрат та / або координувати фінансування з іншими донорами. Допустимі витрати - це ті, що безпосередньо пов'язані з проектною діяльністю. Запити на обладнання можуть становити не більше 20% від загального бюджету грантової пропозиції.