ІІ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФАХОВІ МОВИ Й НОВІТНІ ПІДХОДИ ДО ЇХ ВИКЛАДАННЯ»

Страна: Украина

Город: KYIV

Тезисы до: 16.05.2021

Даты: 19.05.21 — 19.05.21

Область наук: Филологические;

Адрес: 19 Heroyiv Oborony St., Kyiv, UKRAINE

Е-мейл Оргкомитета: LSP2021.Ukraine@gmail.com

Организаторы: National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine

Телефон / Факс: 0503714509

Условия участия и жилье: безкоштовно

 

ІІ Міжнародна Конференція «Фахові мови й новітні підходи до їх викладання» (онлайн-формат зустрічі, м. Київ, 19 травня 2021 р.)

Мета конференції: поширення й обмін знань у мовознавстві загалом  і перекладознавстві й методиці викладання іноземних мов, зокрема, а також організація ефективної міжкультурної комунікації у вдосконаленні відповідних умінь і навиків, популяризація серед викладачів і студентів ідеї поєднання знань і навиків у міждисциплінарному просторі з подальшим практичним застосуванням; прищеплення з-поміж учасників любові до фаху, сприяння культурно-естетичному та бізнес-направленому вихованню молоді. Науково-практична конференція відкриває широкі можливості для формування мовної, мовленнєвої та між- і соціокультурної компетенцій, а також для виховання ділових й естетичних почуттів студентської молоді.

Місце проведення: Україна, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 19, навч. корпус № 1, ауд. 24, гуманітарно-педагогічний факультет. Роб. тел.: 0-44-527-85-95

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники учбових закладів освіти, молоді вчені, студенти бакалаврату й магістратури, а також усі зацікавлені особи, особливо зі сфер управління якістю освіти й розвитку бізнесу.

Мова конференції: англійська - панельне засідання, українська, англійська, німецька, французька, польська - секції.

Щодо покликання на конференцію, стежте за інформацією на сайті або тримайте зв'язок з організаторами.

Источник:oxana.chaika@yahoo.es

Веб-сайт конференции: https://nubip.edu.ua/en/node/85387